Yeni yıl zihinsel, işler güçler temizliği ile başlıyor

02 Ocak 2020 Perşembe
Yeni yıl zihinsel, işler güçler temizliği ile başlıyor
Yeni yıl zihinsel, işler güçler temizliği ile başlıyor

Herkese yeni senkronize senemizden selamlar! Hatırlarsanız aralık ayında Venüsümüzün bir oğlak diyarından geçişini deneyimlemiştik. Şimdi aynı yolculuğa Merkür başlamış durumda.

2 Ocak itibariyle önce Jupiter'le kavuşacak. Bu noktada nelere odaklanmamız, neleri halletmemiz gerektiğini, işlerimizi, zihnimizi, doğru yönde toparlama yanlısı olacağız.

Akabinde 3 Ocakta güney ay düğümüyle kavuşan Merkür, bizi bir süredir elimizde sürünen ve aleni bizi geri çeken işleri tamamlamaya, meseleleri kapatmaya oğlakyen duruşuyla ikna edecek.

8 Ocakta Neptünden aldığı güzel bir destek olacak, bir evrika anı, bir çözüm yolu: 10 Ocakta ise Merkür, Güneşin kalbine yerleşmiş olacak. Yani Satürn/Pluto kavuşumunun başladığı gün, ay tutulmasında.

Toparlarsak ayın 10'una kadar bayağı zihinsel, işler güçler temizliği var. Basit temizlikler olsa da bunlar anlamlılar: mesela odanızı toparlıyor olabilirsiniz, ama o temizlikte 10 yıldır sakladıklarınızı atıyorsunuzdur, yani bir çağı kapatıyorsunuzdur. Sadece elde biriken işleri bitiriyor gibi gözükürsünüz, ama aslında bir daha dönmeyeceğiniz bir kafanın ürünü şeylerden kurtulmaktasınızdır vs vs

2020'de 10 Ocak'ta semada Pluto/Satürn birlikte 22 derecede, Güneş/Merkür birlikte 19 derecede, bilmem mistikliğini anlatabiliyor muyum durumun (: O yüzden içedönük, basit temizlikleri yapmakta, günlük işleri tamamlamakta kalın ve o basit şeylerden birinin, bir an içinde nasıl toprakta yeşerip ağaç olan tohum gibi belki de bütün bir sene boyunca hayatınızın yönünü değiştireceğine keyifle şahit olun.

Caput Draconis - mistikalem.com

Prof. Yaşam Koçu, NLP ve Öğrenci Koçluğu
Usui-Kundalini Reiki II
Seans/iletişim: w.erleichda@gmail.com

Instagram: ccaputdraconiss

www.youtube.com/user/thejenrachelblack