Savaşmadan da kazanmak mümkün bu hayatta

08 Ağustos 2019 Perşembe
Savaşmadan da kazanmak mümkün bu hayatta
Savaşmadan da kazanmak mümkün bu hayatta

Bilirsiniz, bazen bir yer, bir insan, bir grup bizi olumsuz etkiler. Bu spesifik yer veya kişi bizi tek hamlesiyle diğer her şeyden öyle kolay aşağı frekansa çekiyordur ki, herkese yeten sabrımız, iyi niyetimiz veya gücümüz bu mücadelede adeta pıs diye sönüyordur! Üstelik bazen bu durumlardan kaçamayız da. Kadersel olarak ya yolumuzun üstünde olan bu mekanlar ya da bir süre birlikte yürümemiz gereken bu insanlardan kurtulmaya çalışmak, sanki imkansızdır ve tekrar tekrar oraya döndürülüyor gibiyizdir.

İşte böyle zamanlarda ben mücadeleyi, onları yenmek için savaşmayı, bu yer veya insanlara karşı dik durmaya çalışmayı hemen bırakırım (= Ve reiki ile, onlara pozitif duygular besleyene kadar, onların gizli koruyucusu olurum.

Onlar hiç bilmez; temiz niyetleri için dua eder, acı çektikleri anlarda reiki gönderir, güç sembolüyle sık sık onları koruma altına alırım. Sorunlarının çözümü benim elimde ise, telepatik mesaj gidene kadar niyet ederim. Eğer burası bir mekan ise, gizlice köşelerine temiz kristaller koyar, her çöpünü temizler, fark ettirmeden kıyıda köşede enerji gönderirim. Neden?

Çünkü o yeri/kişiyi, dişilin, bir annenin, bir meleğin gözünden görebilmeye çalışırım.

Bu hem bana güç verir çünkü beklentisizce vermeye ve korumaya gönüllü olmuşumdur. Almadan veriyorumdur ki bu tam bir güç alametidir. Ama onların karşısında durduğum zamanki gibi bu güç alt etme, sıtkımızı sıyıran eril savaş, zafer takıntısı yerine şifaya, sevgiye, birliğe gidiyordur.

Hem de bizi birleştirir: yan yana yürümenin bir yolunu böylece buluruz, çünkü ne insanın melekleri onu terk eder, ne annesi. Dişil yürek RAĞMEN sevmenin bir yolunu bulandır, Eril savaş ise yok etmek için illa sebep bulan.

İnsanlarla karşı karşıya durup savaşmanın, çok nadir dönemlerde katkısını gördüm. Esas beslendiğim daima onların biraz uzağına çekilip, onları annelerinin, meleklerinin gözünden görebilmeye çalışmak oldu. Böylece onlar bana zarar veremez oldu: çünkü artık hedeften çıktım, ben de onları anlayıp, sevebildim.

Savaşmadan da kazanmak mümkün bu hayatta. Kafa kesmeden de güçlü olabilmek. Birinin karşısına dikilmeden de onun şeytanlarını yenebilmek. Aslan sezonunda bunu hatırlamamız iyi olur.

Caput Draconis - Mistikalem.com