Ay düğümleri ve chiron

07 Mart 2020 Cumartesi
Ay düğümleri ve chiron
Ay düğümleri ve chiron

Ay düğümleri ve chiron hareket ederek, 4 derecede kare açısıyla buluştular ve bu akış bir süre, lilith'in katılımıyla da devam edecek.

Bu süreç, sesli veya fısır fısır "ben var ya ben" dediğimiz yanların hayat tarafından sertçe ezildiği ve parçalandığı bir evre olarak geçebilir. Bu durum gerek bireylerde gerek her tip kurumsal yapıda daha da savaş ve öfke, intikam arzusu yaratabilir.

En irademize güvendiğimiz yanların çatırdaması ve bizim bunun için dışarıda düşmanlar bulup, onlarla mücadeleye girişmemiz muhtemel.

Bu vesileyle miyadı dolmuş her tip iletişim ağımız kopabilir ya da başka bir frekansa geçebilir.
Ancak haddi aşan öfke ve intikam arzusu, savaş çığırtkanlığı bize hiçbir şey getirmeyecektir.
Çünkü aslında savaş düşmanlardan dolayı değil, görmemekte ısrar ettiğimiz ama şu ara gözümüzü kaçıramayacağımız içimizdeki şeytanlar yüzünden çıkıyor. Gerek kendimize gerek başkalarına karşı beslediğimiz ama bastırdığımız aşağılık kompleksimiz, acımasız ve gaddar hislerimiz, intikam arzularımız affedemediklerimiz ve dolayısıyla bırakamadığımız acılar, içimizdeki kafa kesme arzusuyla coşan hayvan.

O hayvan bizim gerçekten yeni bir başlangıç yapamamızın, o ilişkinin, o işin, o yaşam planının bunca zamandır gelmiyor olmasının asıl sebebi.

O sevgiyle bütünleşmek, sarılmak, mutlu olmak istemiyor, o sorunlar çözülsün istemiyor; o öldürmek istiyor, savaş istiyor, karanlığını kusmak istiyor.

Ona lütfen dikkatle bakın. Ondan kaçmayın, ona vurmayın sadece gözlemleyin. Her öfkenin kökü korkudur. Korktuğu şeyler var. Onu saldırı modunda tutan. O korku aslında sizin korkunuz. O hayvan aslında sizsiniz.

Eğer o korkuyu bilince getirebilmeyi, şifalandırmayı, zehri akıtmayı başarabilirsek, sonunda güneşin doğması için büyük bir fırsat doğacak.

Kolay olmayacak. Şifalanmak ironiktir ki acılı bir süreçtir.

Ama doğru olanı yaparsak uzun zaman sonra ilk defa rahat nefes alacağız.

Hayat aslında her zamanki hayat olacak, ama biz, hiç olmadığımız kadar özgür, uyanık, enerjik, ona uyanacağız.

İşte o zaman yapılması gerekeni yapmak işten dahi olmayacak.

Hayvanınızı yendiğiniz bir süreç dilerim.

Caput Draconis - mistikalem.com

Prof. Yaşam Koçu, NLP ve Öğrenci Koçluğu
Usui-Kundalini Reiki II
Seans/iletişim: w.erleichda@gmail.com

Instagram: ccaputdraconiss

www.youtube.com/user/thejenrachelblack