21 - 27 Aralık haftası astroloji yorumu

21 Aralık 2020 Pazartesi
21 - 27 Aralık haftası astroloji yorumu
21 - 27 Aralık haftası astroloji yorumu

Herkese selamlar ve günaydınlar, biraz holivud filmi tadında bir haftaya giriş yaparken, birkaç tüyo vermenin iyi olacağını düşündüm.

Şimdi açıkçası her bir bölümümüzün kendi kendine takıldığı bir hafta biraz bu (: zihin sağlam, net ve bir süre götürecek çalışma ve düzen planları yapmak derdinde, duygusal alem ise boyut atlama peşinde, adeta uyuşturucu maddeli şaman ayininde dönüştürücü bir deneyim peşinde, bu arada fiziksel olarak ise gaayet işimiz gücümüz var, hayat var, iş var, çoluk çocuk, pazar var vs.

Dolayısıyla halsizlik, bilhassa 21-23'ü, 25'i aniden basan öfke sağanağı, ama birçok idrak, değişiklik, aydınlanma falan da mümkün.

Bir forma geçebilmek için bir nevi ses bariyerini aşmaya çalışıyor gibiyiz bu hafta. Belki çok uçuk bir yorum olacak ama, enerjimizi yenilemeye, yükseltmeye çalışırken ihtiyaç duyduğumuz bir sonik patlama var. Ve bu hafta o patlamayı negatif/pozitif fark etmez, bize getirebilecek deneyimler de var tam patlayacakken gereksiz fren çekecek anlar da. Ve bu akış böyle haftasonuna kadar gidiyor. Tavsiyem arada gelecek yükselmelere müsaade etmek, ardından zaman olunca sakinleşmek. Duyguları bastırmak, sürekli sakin kalmaya çalışmak zaten doğru bir şey değil, bu hafta bilhassa hoş değil.

Ritüelci bir insanım diyorsanız, heeer tip ritüel için uygun bir hafta. Haftasonuna doğru zaten aynı zamanda Yengeç Dolunay'ı etkisine giriyor olacağız, yani o sonik patlamanın önünde duran güvenli alanlara, ilişkilere, bağlara, bebek battaniyelerine tekrar bakıyor olacağız.

Ancak o zamana kadar enerjyi almak ve kolay şekilde savurmak için: hareketli olun. Değişiklikler yapın: işe giderken başka yoldan gidin, başka markete gidin, başka odada uyuyun, başka odada oturun, başka bir şey yiyin, başka biriyle görüşün, başka bir şey giyin vs vs. Bu içerideki patlamaların hem kolayca dışarı çıkmasına hem de bedenden akmasına yardımcı olacaktır. Ve elbette bol su için.

Sevgiler.

Caput Draconis - mistikalem.com

Prof. Yaşam Koçu, NLP ve Öğrenci Koçluğu
Usui-Kundalini Reiki II
Seans/iletişim: w.erleichda@gmail.com

www.youtube.com/user/thejenrachelblack