16 - 24 Haziran Astroloji Yorumu

20 Haziran 2021 Pazar
16 - 24 Haziran Astroloji Yorumu
16 - 24 Haziran Astroloji Yorumu

Önce kötü haberler: 26 derece Boğa’da seyreden fitne fesat şırfıntı Lilith, 26 derece Oğlak’ta retro olan cehennemin dibi Pluto ile üçgen halinde. Zemin, değer, eder kaygısı ile, zaten yıkılan ve dönüşmekte olan şeyler ayın 21’ine kadar ekstra kaygı sebebi haline gelebilir. Zaten adım adım devam eden taşınma, iş değişikliği, kişisel dönüşüm, yapılanan ilişkiler, bu süreçte kafamıza iyice dank edebilir ve biz bir dönemin biterken diğerinin eşiğinde olduğumuzun farkına Lilith’le varınca, hafiften çıldırabiliriz. Bu noktada işlevsel tavır bunun yeni bir şey olmadığının farkına olabildiğince varmak ve bu tip manipülasyonlara gelmemek olacaktır (=

Ortalama haberler: 21 Haziran’da Güneş Yengeç’e geçerek Yaz Gündönümünü başlatıyor ve yazın nasıl geçeceğinin sinyallerini veriyor. Bunu bir başka yazıda daha ayrıntılı açıklayacağım ancak spoiler: yaz görece sakin geçecek gibi duruyor. Aynı gün Jüpiter de retroya başlıyor, Mayıs’ın ortasından bu yana filizlenmeye başlayan fırsatların ufak sonuçları da bu tarihten itibaren önümüze gelmeye başlayabilir.

Güzel haber: 22-24 Haziran arası durağan konumda olacak Merkür, 24’ü itibariyle retrosunu bitiriyor. Aynı gün bir de Oğlak Dolunayımız var ki, onu da ayrıntılı yazacağım ama yine spoiler: abarttığımız kadar abartacak bir abartı olmadığını görüp, kontrolü ve histeriyi bir kenara bırakacağımız bir dolunay bu.

Hayat durdu durdu, Mayıs sonundan şu günlere kadar bir sürü idrak, etkileşim, gelişme, hız ve olayı önümüze yığdı. Bu tabi biraz ağır geldi. Bu ağırlığın yarattığı kaygı ve fiziksel arızalar, bu hafta biraz daha devam eder ancak hafta sonuna doğru yavaşlar ve geçer gibi duruyor. Sonrasında çok daha güzel, net ve dengeli günler bizi bekliyor. Sevgiler.

Caput Draconis - mistikalem.com

Prof. Yaşam Koçu, NLP ve Öğrenci Koçluğu
Usui-Kundalini Reiki II
Seans/iletişim: w.erleichda@gmail.com

www.youtube.com/user/thejenrachelblack