Sevginizi ifade edebilmemiz adına güzel bir atmosfer

28 Eylül 2020 Pazartesi
Sevginizi ifade edebilmemiz adına güzel bir atmosfer
Sevginizi ifade edebilmemiz adına güzel bir atmosfer

Sabah, kendinize ilk söylediğinİz hangi kelimelerin melodisi oluyor? Haydi #bugün öncelikle kendine kocaman bir kucak ver ve yüksek #ses ile telaffuz et:
“Seni seviyorum”

Sevginizi nasıl ifade etmeyi seçiyorsunuz? Bugün yaratıcı, sanatsal bir zeminde her zamankinden farklı, özgün bir biçimde sevginizi ifade edebilmemiz adına güzel bir atmosfer deneyimliyoruz.

Ay Kova burcundaki seyrine devam ediyor. Bağımsızlığımızı duyumsadığımız, biricikliğimizi daha net bir biçimde ifade etme isteğinin heyecanlı kıpırtıları ile güne merhaba diyoruz, geleceğe yönelik gerçekleştirme niyetinde olduklarımız üzerine daha objektif bir biçimde değerlendirme yapabiliriz.

Her birimizi etkisi altına alabilen toplumsal olay ve durumlara yönelik nasıl yanıtlar vermeyi seçtiğimizi gözlemlemek adına da oldukça dengeli bir gün .

Merhameti ve güzelliği tüm dünyaya yayabilecek bir gücünüz olduğunu düşünün (ki her birimizde bu eşsiz güç mevcut) bu gücü nasıl kullanmayı seçersiniz?

”Hiçbir türden beklentisi olmayan bir savaşçı, insanların eylemlerinden etkilenmez. Artık hayatına tuhaf bir huzur egemen olmuştur. O artık bir savaşçının yaşamının en önemli kavramlarından birini benimsemiştir; egosundan kopmuştur.”
Carlos Castaneda

Uzman Psikolog Özge Genlik
Vesta77 Psikolojik Dönüşüm ve Yaşam Akademisinin Kurucusu
www.vestaakademi.com

https://vesta77akademi.blogspot.com

http://oozgegenlik.blogspot.com/