2 Aralık tarihine dek ateş elementinin yoğun etkisi var

23 Kasım 2020 Pazartesi
2 Aralık tarihine dek ateş elementinin yoğun etkisi var
2 Aralık tarihine dek ateş elementinin yoğun etkisi var

Maddi yoksulluk kolayca düzeltilebilir, ruhsal yoksulluk asla!

Michel de Montaigne

Merhaba, keyifli ve zengin bir hafta deneyimlemenizi diliyorum. Tam tango havasındayız, aşkın ilahi gücünü duyumsuyor musunuz?

Kozmik hafızamız Ay, gün boyunca zodyakın mistiği Balık Burcu sürecinde sezgilerin gücü ile tango yapıyor.. Bugünün ritmine akışta kalmayı ve yüreğimizdekileri söylemeyi seçerek rahatlıkla uyum sağlayabiliriz. Bir başka deyim ile; kalbimizin ritmi ile ağzımızdan dökülen sözcüklerin notaları uyumlu olursa, ne güzel olur! ♾Hayal gücümüzün zenginliği ile kendi öz krallığımızda ilan etmeye niyet ettiğimiz zaferlerimizi vizyonlamaya da birazcık zaman ayırmayı seçelim mi?

Bugünden itibaren #23Kasım- #2Aralık tarihine değin; ateş elementinin yoğun etkisini duyumsuyor olacağız. Ateş elementi, en yüksek titreşimli enerjidir. Kabala öğretisinde “ateş”; hayat ağacındaki en yüksek dünyaya (Atzilut) atfedilmiştir. Tutkulu ve yaratıcı eylemlerimizin saf eril enerjisinin yansımalarını deneyimlemeye kararlılıkla açılmaya doğru yelkenlerimizi ateşliyoruz, hazır mısınız? İlham, vizyon, yaratıcılık ve dürüstlük anahtar kelimelerimiz. Haydi bakalım bu kelimeler ile nasıl bir hikaye yazmayı seçiyoruz?

Uzman Psikolog Özge Genlik
Vesta77 Psikolojik Dönüşüm ve Yaşam Akademisinin Kurucusu
www.vestaakademi.com

https://vesta77akademi.blogspot.com

http://oozgegenlik.blog