Yaşam

Yaşam

Prof. Dr. İlber Ortaylı'dan emeklilere tavsiyeler

Yaşamın Evreleri: Hangi Dönemde Ne Yapmalı? sorusuna yanıt aranan programda İlber Ortaylı emeklilere bakın neler önerdi?

Yaşam

İbrahim Tatlıses: ben evleniyorum!

Daha önce 3 kez evlenen ve boşanan 72 yaşındaki ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses bir kez daha evleneceğini açıkladı

Yaşam

Filiz Akın: Dualarım Kadir İnanır ile...

Türk sinemasının ünlü kadın yıldızlarından Filiz Akın sosyal medya hesabından Türk Sinemasının ünlü erkek yıldızı Kadir İnanır'la ilgili duygusal bir mesaj yayınladı.

Yaşam

Tansu Çiller: Can Yücel'e benim için şiir yaz demedim

Sosyal medyada Tansu Çiller'in, Can Yücel'den kendisi için şiir yazmasını istediği iddiaları yer aldı. Eski Başbakan Tansu Çiller bu iddiayı yalanladı.

Yaşam

Arı neslini riske sokan bir tehlikede kış uykusu uymamaları

İklim değişikliği ve bilinçsiz ilaçlamaya bağlı arı ölümlerine dikkati çeken uzmanlar, arıların kış uykusuna yatmamasının koloni kayıplarına neden olduğunu belirtti. Öte yandan saf ırkların korunması gerektiği...

Yaşam

Will Smith: Kur'an-ı Kerim'i baştan sona okudum, mesajı çok açık

Ünlü Amerikalı sinema yıldızı Will Smith, geçen yıl ramazan ayında Kur'an-ı Kerim'in tamamını okuduğunu belirterek, kutsal kitabın anlatısının çok açık olduğunu, yanlış anlaşılmaya yer bırakmadığını ifade...

Yaşam

Denizler ısındıkça boğa köpek balığı sayısı hızla çoğalıyor

Deniz yüzeyindeki sıcaklığın artmasının, dünyanın en tehlikeli köpek balığı türlerinden olan boğa köpek balığı nüfusunun artmasına yol açıyor.

Yaşam

Prensesi Kate, fenomenleri sağlıklı olduğuna inandıramadı

Üzerinde oynama yapılmış aile fotoğrafı ile İngiltere'nün gündemine giren Galler Prensesi Kate Middleton, olayın ardından ilk kez kameralar tarafından görüntülendi ancak sosyal medya kullanıcıları onu inandırıcı...

Yaşam

Yola yürürken 81 bin lira değerinde paund buldu

Kayserili vatandaş yolda bulduğu 1980 paundu polise teslim etti

Yaşam

Küresel ısınma mercan ormanlarını öldürüyor

Avustralya açıklarındaki dünyanın en büyük mercan ormanı olan UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde Büyük Set Resifi’nde büyük çaplı yeni bir beyazlama görüntülendi.