Yeniçağ

Yeniçağ

Güçlü kaslar ve sağlıklı yaşlanma için Core Yoga

Core Yoga sakatlıklardan koruyor, yaşlılıkta daha sağlıklı olmamızı sağlıyor ve daha iyi bir postüre sahip olmamızı garanti ediyor.

Yeniçağ

Yoga yapanların bilmesi gereken üç önemli nefes alma ilkesi

Doğru nefes almayı öğrenmek, meditasyon amaçlı yoga seanslarının temelini oluşturur. Yoga yaparken takip etmeniz gereken üç önemli nefes alma prensibi var

Yeniçağ

Kenya'da açlık orucu tutarak ölenlerin sayısı 109'a çıktı

Kenya'nın Malindi kasabasında "aç kalarak Hz. İsa'ya kavuşmaları vadedilen" ve ölüm orucunda hayatını kaybeden kişilerin sayısı 109'a yükseldi.

Yeniçağ

Kenya’da bir tarikatın 73 müridi ölüm orucu tutarken öldü

Kenya’da cennete gitme umuduyla açlık orucu tutan tarikat müritlerinden 73 kişinin öldüğü tespit edildi, 15 kişi polisin baskını ile orucu bırakmaya zorlandı, kilisenin papazı direniyor.

Yeniçağ

Fitoterapist Dr. Ümit Aktaş'ın 5 Adımda Sağlıklı Oruç reçetesi

Dr. Ümit Aktaş, Ramazan ayında ideal beslenme modeli nasıl olmalı sorusu yanıtladı.

Yeniçağ

Banyo yaparken kese yapmanın yararı nedir?

Özellikle hamamlarda yaygın olan kese attırma, kişisel banyo sırasında da yapılırsa vücut çok rahat ediyor! Çünkü kese bir terapi aracıdır. Kese terapinin faydası nedir derseniz işte cevabı:

Yeniçağ

Depremzede çocuklara atlı terapiyle moral veriliyor

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 6 Şubat'taki depremlerden en çok etkilenen bölgelerden Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde çocuklar, atlı terapiyle depremin travmatik etkisinden uzaklaştırılmaya çalışılıyor.

Yeniçağ

Dr. Beck Apiterapi Ödülü Emine Erdoğan'a verildi

Uluslararası Apiterapi Federasyonu, , arı ürünlerinin tıp alanında kullanılması amacıyla apiterapi çalışmalarına katkısı dolayısıyla Emine Erdoğan'a, Dr. Beck Apiterapi Ödülü verdi.

Yeniçağ

Şiirin şifa amaçlı kullanımı ve ruh sağlığına faydaları

Şiirin terapötik amaçlarla kullanılması, Şamanların bir bireyin veya kabilenin refahı için şiirler söylediği ilkel ayinlere kadar uzanır.

Yeniçağ

Hangi burç ev dekore ederken neleri önemsemeli?

Burcunuza göre evinizi dekore ederken ne tür mobilyalar ve aksesuarlar kullanmalısınız? Burcunuzu en iyi yansıtan renkler hangileri? İşte burçlara göre dekorasyon önerileri: