Yeniçağ

Yeniçağ

Kantaron yağının faydaları ve kullanım şekilleri

Şifalı bitkiler arasında yer alan sarı kantaron; Anadolu’da binbirdelikotu, kılıçotu, kanotu, yaraotu, kuzukıran olarak da biliniyor.

Yeniçağ

Mindfulness Temelli Sürdürülebilir Değişim için bilimesi gerekenler

Eğer sürekli birini eleştiriyorsanız, bu kişi kendiniz de olsa, o kişinin kendisini kolaylıkla değiştirmesini beklemeyin.

Yeniçağ

Bir enerji simyacısı olabilir misiniz?

Doğum Tarihinize göre, enerjilendirme seviyenizi nasıl öğrenebilirsiniz? Cisimleri nasıl enerjilendirebilirsiniz? Okültizm Uzmanı yazarımız Ferda Ercan Uyulan yanıtlıyor:

Yeniçağ

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: Evrende sürekli dış kontrole ihtiyaç var

Evrende entropinin olduğunu ve sürekli dış kontrol olması gerektiğini ifade eden Prof. Dr. Nevzat Tarhan “yoksa evren kontrolden çıkıyor" dedi.

Yeniçağ

Yetişkinler için masal terapileri: Hark Dergisi ve Çizinti eki

Masallar, henüz psikiyatri ve psikoterapi kavramları ortaya çıkmadan önce, ağızdan ağıza, kulaktan kulağa insanların ruhsal dünyasına katkı sağlardı.

Yeniçağ

Ruh halinize göre dinleyeceğiniz müzik ve bakmanız gereken renkler

Hangi makam hangi derde şifadır? Hangi renk hangi sıkıntıya teselli olur? Müzik dinlemenin kalbe iyi geldiğinin bilimsel kanıtları nelerdir?

Yeniçağ

Tatlı krizlerine çare: Zeytin yaprağı kürü

Canı sürekli tatlı çekenlerin derdine deva olacak formül; zeytin yaprağı kürü tarifi... İşte zeytin yaprağı ile kan şekerini dengeleme formülü.

Yeniçağ

Su diyeti, sadece su içerek yapılan diyet değil

Su diyeti hakkında bilinmesi gereken 5 önemli bilgi

Yeniçağ

Astroloji ve Şifalı Taşlarla gelen güzellik sırları sizi bekliyor

Astroloji ve Taşlarla Gelen Şaşırtıcı Güzellik Sırlarını merak edenler ve konuyla ilgili soruları olanlar için kaçırılmaz bir fırsat

Yeniçağ

Ankara'da cin çıkarma cinayeti

Ankara'da psikolojik sorunlar yaşayan kadını, cin çıkarma amacıyla oklavayla dövüp hacamat ederek öldüren 6 kişi ağır hapis istemiyle yargılanıyor.