Yeniçağ

Yeniçağ

Sözcüklerin gücü pozitif yaşam sırrının anahtarı

Ağızdan çıkan her sözcük ve zihinden geçen her düşünce, negatif enerjiden arınmış bir hayata ulaşmanın rotasını çiziyor.

Yeniçağ

Ara renklerin sağladığı enerjiler

Yazarımız Ferda Ercan Uyulan'ın kaleminden sıcak ve soğuk ara renklerin sağladığı enerji biçimlerine bakış.

Yeniçağ

Şifalı diye aldığı Kardeş Kanı bitkisi hayatına mal oluyordu

Ejder kanı ve 7 Kardeş kanı olarak bilinen Türkiye'de Kardeş Kanı diye pazarlanan bitkinin yerine deniz mercanı satıldığı ve onun da hayati tehlike içerdiği ortaya çıktı.

Yeniçağ

Sakıp Sabancı Müzesi’nde Yoga etkinliği tekrar başlıyor

SSM'nin geleneksel yaz etkinliklerinden Müzede Yoga etkinliği ücretsiz olarak 9 Haziran Çarşamba günü başlıyor.

Yeniçağ

Hayati Sır: Muallak Kayası olmadan Süleyman Tapınağı yapılamaz

Süleyman Tapınağını yeninden inşa etmek isteyen İsrail'in Mescid-i Aksa'yı yıkma isteğinin asıl nedeninin Muallak Kayası'nın bulunduğu alan olduğunu savunuyor.

Yeniçağ

Küre şekilli UFO okyanusa çakılmış

Amerikan Donanması tarafından 2019 yılında çekildiği belirtilen yeni bir UFO görüntüsü yayınlandı. Görüntülerde bu kez uçan daire yok uçan bir küre var!

Yeniçağ

Z Kuşağı nedir? Hangi yıllarda doğanlar Z kuşağıdır?

Teknolojik imkanların sokak sosyalliğini bitirdiği yıllarda hayata merhaba diyen Y kuşağı; 2000 - 2012 yılları arasında doğan insanların oluşturduğu nesildir.

Yeniçağ

Y Kuşağı nedir? Hangi yıllarda doğanlar Y kuşağıdır?

Dünyada internet çağına geçildiği, mobil cihazların ve sosyal medyanın yaygın kullandığı yıllara tanıklık eden Y kuşağı; 1980 - 1999 yılları arasında doğan insanların oluşturduğu nesildir.

Yeniçağ

X Kuşağı nedir? Hangi yıllarda doğanlar X kuşağıdır?

Dünyada ekonomik, siyasi ve sosyal açıdan sarsıcı krizlerin yaşandığı değişim sürecine tanıklık eden X kuşağı; 1965 - 1979 yılları arasında doğan insanların oluşturduğu nesildir.

Yeniçağ

Vizyoner Deneyimlerin Dili...

'Bilinçaltı' terimi, psikanaliz dilinde 'Bilinçdışı'dır fakat her ikisi de, modelleri nedeni ile, birbirlerinden farklılık taşıyabilirler. Her iki kavramın özelliklerini Ferda Ercan Uyulan'dan okuyun.