Astroloji verilerine göre 2021 yılında Türkiye

24 Aralık 2020 Perşembe
Astroloji verilerine göre 2021 yılında Türkiye
Astroloji verilerine göre 2021 yılında Türkiye

"Doğrunun ve yanlışın ötesinde bir yer var seninle orada buluşacağız."

                                                                                                              Rumî

Ülkemizin bu yıl daha çok kendi içinde mevcut sorunların çözümüne  yönelik içsel hesaplaşmalar düzenlemeler ile meşgul olacağını ön görebiliriz.  2021 yılının ilk yarısı oldukça hareketli geçebilir. Yıl içerisinde verilecek kararlarda iç ve dıştan etkiler söz konusu olacaktır. Yıl genelinde bir zorlanma olacaktır. Ocak ve Şubat aylarında sert bir Kova dönemi etkisi de bizi bekliyor. Değişim, dönüşüm ve yeni sosyal bir düzen arayışının toplum üzerindeki tesirini görmeye başlayabiliriz. Ani ve beklenmedik olaylara da gebe olduğunu söylemek mümkün.  Daha çok özgürlük isteği baş gösterebilir. Bununla birlikte teknolojik gelişmeler, mucitlik  gibi konularda ön plana çıkabilir. 

Özellikle toplumun yerleşmiş kuralları, inançlar, milliyetçilik, tarihsel kökler, iç sorunlar konularında sorgulamalar yaşanabilir, tartışılmaya açık hale gelebilir.  Çalışanlar, tarım, madenler, çiftçiler, mal sahipleri iyileştirici yenilik taleplerinde bulunabilirler. Bu alanlarda çeşitli finansal skandallar, hukuki sorunlar neticesinde değişim dönüşüm söz konusu olabilir. 

Yılın genelinde işsizlik, istihdam oranı, sendikalar, kamu çalışanları, ulusal sağlık, milli güvenlik gündemimizi meşgul etmeye devam edecek ayrıca mali spekülasyonlar söz konusu olabilir.  Ülkenin finansal konularında manipülasyonlar yaşanabilir. Medya ve iletişim alanında da yanıltıcı spekülatif haberler görebiliriz.  Alışılagelmiş liderlerin başarısızlık kaygısı yaşamaları nedeni ile toplum önünde itibar kaybı yaşamaları ön görülebilir.  Hümanist bir yaklaşım ile hukuk ve bilim konularında yenilenme yolları aranabilir. “ İnsan nedir? “ sorusu yeniden sorularak cevaplar aranmaya başlanabilir. Sosyoloji ve psikoloji alanında yenilikler ortaya çıkabilir. Geçmişin geleneksel tarzı artık ortadan kalkabilir.  Sistem, hukuk, kurumlar, bürokrasi, siyaset, finans konularında ani ve köklü değişimler olasılıklıdır. Mart – Nisan aylarında erken seçim gündeme gelebilir.  Mayıs – Haziran aylarında sağlık alanında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Temmuz ayında ise ulusal patentli bir ürün ortaya koymamız ön görülebilir. Sağlık sektöründe gelişmek zorunluluğu ile ön plana çıkabiliriz. Yaz ayları ile birlikte salgın hastalık riski en aza inmiş olacaktır. 

Dünya genelinde yükselen deniz seviyeler, kasırgalar, tsunamiler, orman yangınları iklim olayları nedeniyle yerleşim yerlerinde yeni düzenlemeler gerekebilir.  Alternatif enerjiyle inşa edilmiş teknolojilere talep artabilir. Su tüketimi ve nüfus artışı nedeniyle arındırma teknolojilerine yönlenilebilir. Uzay ile ilgili yeni gelişmeler ve teknolojiler ortaya çıkabilir, bu teknolojilerinin aktif kullanımı söz konusu olabilir. Bilim teknoloji, havacılık mesleklerine online  ulaşılabilir. İnsan oğlu biz olmayı deneyimleyeceği bir dönemden geçiyor.  Hiçbir şeyin eskisi olmayacağı bir dönemin doğumuna şahitlik ediyoruz. Bu şahitliğimizden alacağımız dersler ile daha güzele ulaşmamız mümkün. 

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
                                                                                                                   Karma&Spritüel Astrolog
                                                                                                             İncekarahavvanur@gmail.com
                                                                                                                   twitter : @havvanurincekar
                                                                                                 instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

                                                                                                   facebook: havvanurincekara.sifalitaslar