Akrep Burcunda Venüs retrosunun etkileri

29 Eylül 2018 Cumartesi
Akrep Burcunda Venüs retrosunun etkileri
Akrep Burcunda Venüs retrosunun etkileri

Havaya atılan bir taş düşünebilseydi kendi isteğiyle yere düştüğünü sanırdı.
Baruch Spinoza

Venüs bizlerin dünyasını yönetir. Neden böyle söylüyorum diye düşünebilirsiniz fakat insanların isteklerinin tümü üç konu üzerinde toplanmıştır. Sevgi, para ve cinsellik yani Venüs hayatımızdaki her eylemde aktiftir. Ya sebeptir yahut sonuç. Venüs Akrep burcunda retograde ve Mars ile gergin iken cinsel suçların artışı gözlemlenecektir.

Bununla birlikte ikili ilişkilerde romantizm yerini rekabete bırakabilir. Yalnız veya bekar insanlar dürtülerinin artması sebebi ile yanlış ilişkilere çekilebilirler. Sabırlı olmaya ve belirlediğiniz kriterlerden vazgeçmemeye çalışın. Cinsel tatminsizlik yaşanan ilişkilerde birbirinden nefret etmek ve düşman olarak birbirine yaklaşmak olası bir durumdur. Olması gereken olacaktır ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz için bir fırsattır. Unutmayın önlenemeyen dürtü kaderiniz olabilir. Fiziksel olarak birikecek bu enerjiniz spor ve egzersiz ile absorde edebilirsiniz. Eski sevgiliniz ansızın geri gelebilir, kapanmamış hesaplarınız kapanabilir. Erdemli davranmadığınız, sahip çıkmadığınız ya da sadakatsiz davrandığınız ilişkileriniz sebebi ile canınız yanabilir. Lütfen temkin.

Neyseki Venüs Neptün arasında güzel bir açı bulunmakta ruh eşinizle kadersel olarak karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmanızda yaşayacağınız aşinalık size bir ipucu olsun. Yine de temkini elinizden bırakmayın. Kendinizi tanımak için bu dönemi kullanabilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizdeki sorunları irdeleyin nerelerde hata yaptınız. Ve özeleştiriniz sonucunda ilişkinizi şekillendirin.
Ve ekonomi bu retroda paranın kuralları yeniden belirlenebilir. Lüks merakı pahalıya patlayabilir. Ani ve değişken bir seyir izleyeceği için fırsat kollayanlar daha zengin diğerleri ise daha mağdur olacaktır. Gelir dağılımındaki eşik biraz daha açılabilir. Riskli atılımlardan uzak durun. Her şey net olmayabilir ve aldatılmaya açık bu süreçte kesinlik olmayan işlerden uzaklaşın.

Bu yazıyı yazmamın bir sebebi de uzun zamandır üzerinde çalıştığım çalışmamın ilanını da yapmak aslında, ilminde zekatının paylaşmak olduğuna inananlardanım. Venüs’ü düşük veya zararda olan sevgili takipçilerim BAKIR RUTİL KUVARS kullanarak bu gezegenin zararlı etkilerini hafifletebilirsiniz.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar