Güncel

Effie Türkiye Reklam Etkinliği 2021 Ödülleri açıklandı

Effie Türkiye 2021’de verdikleri reklamlarla ödül kazanan markalar ödüllerine kavuştu

Effie Türkiye Reklam Etkinliği 2021 Ödülleri açıklandı

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle düzenlediği, Effie Türkiye ödüllerinde kazananlar açıklandı.

Pandemi nedeniyle bu yıl ilk kez online olarak gerçekleşen ödül töreni, 26 Mayıs Çarşamba günü saat 19.00’da Effie Studio Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı.

Pazarlama ve reklam etkinliği alanında verilen Effie Ödülleri’nin Türkiye ayağı, bu yıl 27’si sektörel, 15’i özel olmak üzere, toplam 42 kategoride başvuru kabul etti. En yüksek başvuru alan kategoriler ise; Özgün Marka Deneyimi ve Aktivasyonda Başarı, Markalı İçerik, Ev Temizlik ve Bakım Ürünleri oldu.

Effie Türkiye 2021 Jüri Başkanı Yelda Aktuna, “Effie 2021’e katılan tüm ajans ve reklamverenlere teşekkür ederiz. Bu sene, pandeminin ortaya koyduğu zorluklara rağmen katılımda da değerlendirmede de online gerçekleştirdiğimiz ödül töreninde de hız kesmeden önemli başarılar kazanan, cesaretli işler yapan yerli ve yabancı markaları ödüllendirerek sektörümüz için bir başarı yolu çizmeye devam ettik. Örnek teşkil ettiğini düşündüğümüz ödüllü kampanyalarla ilgili daha fazla bilgi için Effie Studio’yu takip etmenizi öneririz. Burada ödüllü vakalar ile ilgili bilgi ve deneyimleri aktarmaya, oluşan birikimi tüm sektör ile paylaşmaya devam edeceğiz.“ 

Kazananların tam listesine www.effieturkiye.org adresinden ulaşabilir.

Yorumlar