ofis

Sağlık

Masa başında çalışanlara ağrıları önlemek için 12 öneri

Masa başında çalışanların en sık şikâyet sebeplerinden biri de vücudun bazı bölümlerinde görülen ağrılar. Oturma bozukluğu ve yanlış fiziksel aktiviteler ağrının şiddetini artırabiliyor.

Sağlık

El, kol ve omuzlarda sık görülen 6 hastalık

Her gün seri olarak tekrar edilen hareketler; el, kol ile omuz kaslarını yıpratıyor ve zamanla günlük hayatı olumsuz etkileyen sağlık problemlerine neden olabiliyor.

Medya ve Sinema-TV

Netflix'in Türkiye ofisi açılacak

Netflix, Türkiye’de ofis açma kararı aldı.

Teknoloji

Yandex, Türkiye Ofisini Kapatacak

Yandex Türkiye'deki ofisini kapatma kararı aldı. Şirket, ekim ayı itibarıyla Türkiye'deki ofisini kapatacak ve işlerini Rusya'daki ofisten yürütecek.

Mutfak

Ofiste ve evde yenebilecek sağlıklı atıştırmalıklar

Memorial Bahçelievler Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Buşra Mutlu, atıştırmalık yerken yapılan yanlışları açıkladı.

Sağlık

Ofiste sağlıklı yaşam için öneriler

Ofis çalışanının yaşam kalitesini ciddi oranda düşüren ağrılardan, alacağınız bazı basit tedbirlerle büyük ölçüde kurtulmak mümkün.

müzik

2019 yılı ofis trendleri

Dijitalleşmeyi ve teknolojiye ulaşımı ofislerin her alanına dahil etmek verimliliği ve üretkenliği sürdürülebilir hale getirmenin önemine dikkat etmesi öneriliyor

Sağlık

Ofis çalışanları nasıl beslenmeli?

Ofis çalışanlarına 7 sağlıklı beslenme önerisi

Yeniçağ

Ofiste denge Feng Shui ile nasıl sağlanır?

Feng Shui sayesinde ofisinizde ve çalışma masasında yapılacak birkaç düzenlemeyle daha huzurlu ve başarılı iş ortamına kavuşmak mümkün.