hande-kazanova

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 10 - 16 Haziran

10 - 16 Haziran haftasında astroloji verilerini günlere göre astrolog Korhan Kılınçkaya, burçlara göre ünlü astrolog Hande Kazanova yorumladı:

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 6 - 12 Mayıs

6 - 12 Mayıs haftasında astroloji verilerine göre burçların günlük hayatlarını etkileyebilecek olasılıkları ünlü astrolog Hande Kazanova yorumladı:

Astroloji

Astrolog Hande Kazanova, Türkiye'nin ve burçların 2023 yılını yorumladı

2023 yılının Türkiye için çok kritik bir yıl olacağını söyleyen ünlü astrolog, 7 Mart’tan sonra Satürn’ün Balık burcuna geçiyor ve gökyüzünde zorlu bir dolunay gerçekleşiyor uyarsında bulundu.

Astroloji

Astrolog Öner Döşer, Hande Kazanova ve Dinçer Güner'in 2022 tahminleri

Astrologların 2022 yılı astrolojik yorumları merakla beklenirken, Habertürk TV’de Fatih Altaylı İle Teke Tek programına çıkan 3 ünlü astrolog ilk yorumları yağan isimler oldu.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 18 - 25 Ekim

18 - 25 Ekim haftasında astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri ünlü astrolog Hande Kazanova yorumladı.

Astroloji

Astrolog Hande Kazanova'nın Eylül Ayı Burç Yorumları

Astroloji dünyasının popüler isimlerinden Astrolog Hande Kazanova, Eylül ayında burçları olası hallerini yorumladı. Yorumları videodan izleyebilirsiniz.

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 15 - 22 Şubat

Astrolog Hande Kazanova 15 Şubat haftasında astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri yorumladı.

Astroloji

Astrolog Hande Kazanova'dan sonbahar uyarısı

Eylül sonu ve Ekim ayında zorlu dönemeç yaşanabileceğini belirten, üçüncü Jüpiter-Plüton kavuşumun 12 Kasım’da gerçekleşeceğini söyledi.

Astroloji

Astrolojide 30 Kasım ve 14 Aralık tutulmalarına dikkat

Astrolog Şebnem Ekşib, 'Büyük olaylardan önce tutulmaları görürüz. 30 Kasım'da ve 14 Aralık'ta iki tutulma var. 21 Aralık'ta ve Ocak'ta bu dönüşümü daha iyi göreceğiz, dedi.

Astroloji

Astrolog Hande Kazanova'ya göre 2020 yılının en şanslı burcu

Denizli'de Forum Çamlık alışveriş merkezine konukolan ünlü astroloji uzmanı Hande Kazanova, 2020 yılının analizini yaptı.

Astroloji

Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumları

12-18 Şubat haftasında burçları neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova'nın yorumuyla haftalık astroloji persormansınız:

Medya ve Sinema-TV

Astrologların 2018 kehanetleri fatih Altaylı'yı daralttı

Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek' programına konuk olan astrologlar, 2018'in ve önümüzdeki yıllara ilişkin dünyanın yıldız haritasını açıkladı. 2018 yılında astrologların tahminine göre büyük değişimler olacak. İşte...