Astroloji

Nisan Ayı burç yorumları

Zodyak'ın efendileri için Nisan ayı burç yorumları. Astrolog Havvanur İncekara'dan Nisan Ayı için ipuçları.....

 Nisan Ayı burç yorumları

KOÇ BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Koç burçları bu ayın sonlarına doğru mali kaynaklarınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bugünden dikkatli olmanızda fayda var. Sosyal gruplarda aktif zamanlar geçirirken aldatılmamaya özen gösterin, bu gruplarda zihniniz sisli olabilir; sonradana vahlanacağınız durumlarak karşı temkinli olmanızda fayda var.

Zebercet taşı kullanarak süreci kolay atlatabilirsiniz. 

BOĞA BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Boğa burçları iş hayatınızda değişikliklere hazırlıklı olun. İnsanlar mesleki başarılarınıza hayranlık duyabilirler. Kariyerinizde risk almaya istekli olabilirsiniz fakat bu ay sonuna kadar hamle yapmayın. Finans kaynaklarınız artabilir.

Bu süreçte Yeşil Akik kullanabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili İkizler burçları burçları ev ve iş yaşamınızda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ortaklıklarınızda dikkatli olun. Bazı topluluklara girebilir güzel zaman geçirebilirsiniz. Kıskançlıklara karşı dikkatli olun.

Zümrüt kullanmanız faydalı olabilir. 

YENGEÇ BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Yengeç burçları kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Edindiğiniz tecrübe ve bilgileri bu dönemde doğru kullanmanız faydanıza olacaktır.  Aşk, arkadaşlık ve kariyer konularında dikkatli olmanızda fayda olabilir.

Pembe Kuvars kullanabilirsiniz. 

ASLAN BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Aslan burçları ideallerinin peşine düşebilr. Yeni kitaplar okumak, yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz. Halka açık etkinliklere katılabilir, geniş kitleleri gözlemlemek isteyebilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarında çalışmak isteyebilirsiniz.

Kehribar kullanmanız bu süreçte faydalı olabilir. 

TERAZİ BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Terazi burçları aile içindeki anlaşmazlıkları gidermek için elinizden geleni yapın. Mevcut pürüzlü konular, mahkemeler ile ilgili konularda temkinli davranmalısınız.  Sağlığınız için az yorulun.

Bu süreçte Turkuaz taşı kullanabilirsiniz. 

BAŞAK BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Başak burçları için fırsatları değerlendirme ve farkında olma ayıdır. Ortaklık ilişkileriniz daha samimi hale gelebilir. Özgüveniniz artabilir. Ortak mülkiyetler hakkında karar vermeniz gerekebilir. 

Karnelyan kullanmanız faydalı olabilir.

AKREP BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Akrep burçları yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Diyet veya egzersize başlamanız için mükemmel bir dönem; mali konularda ise denetimi elden bırakmamanız yerinde bir karar olur.

Bu süreçte Apatit kullanabilirsiniz. 

YAY BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Yay burçları bu ay  çok yoğun duygular yaşayabilirsiniz. Eğlenmek için kendinize zaman ayırın. Beslenmenize dikkat etmeniz sağlığınız açısından faydalı olacaktır.

Malahit taşı kullanmanız bu süreçte uygun olacaktır. 

OĞLAK BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Oğlak burçları özel hayatınızdaki insanları takdir etmeniz sizinde mutluluğunuz için çok önemlidir. Kendi içsel çelişki ve çekişmelerinizi yansıtmayın. Kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Sûkunetinizi korumanızda fayda olacaktır.

Bu süreçte Rutil Kuvars kullanmanız faydalı olacaktır. 

KOVA BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Kova burçları yeni projelerde atılımda bulunabilirsiniz. Bu konularda ince eleyip sık dokumalısınız. Alanında uzman kişilerin fikrini almayı unutmayın. Uzun vadeli ideallerinize karşı ciddi kazanımlara sahip olabilirsiniz. Organize gruplarla iletişimde kalın.

Limon Kuvars kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU:  Sevgili Balık burçları maddi ve manevi tüm kaynaklarınızı kullanabilme yeteneğiniz artar. Hayatınız konusunda insiyatifi elinize alın ve kararlı olun. Bu dönemde fazla rüya görebilirsiniz, gerçekçi yaklaşımlardan uzaklaşmayın. 

Angel Kuvars kullanmanız fayda sağlayacaktır. 

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı

                                                                                    incekarahavvanur@gmail.com

                                                                                       twitter : @havvanurincekara

Yorumlar