nisan

Yaşam

Z kuşağı evliliğe uzak duruyor, nişan ve kına sektörü kaygılı!

Z kuşağının evlilik, nişan ve kına etkinlikleriyle ilgili düşünceleri, bu alanda organizasyonlar yağan sektörleri kara kara düşündürmeye başladı.

Astroloji

Nisan Ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri: 2022

Mart ayında astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara yorumladı?

Yaşam

Yavru Babun Nisan'ı annesi reddetti

Mersin'deki Tarsus Doğa Parkı'nda dünyaya gelen ancak annesi reddedince kuvözde büyütülen babun maymunu Nisan, veterinerler tarafından besleniyor.

Yurt

TÜİK hesabıyla nisan ayı enflasyon rakamları

TÜİK verilerine göre, nisan ayı itibarıyla 12 aylık ortalamalar dikkate alındığında, tüketici fiyatları yüzde 13,70, yurt içi üretici fiyatları yüzde 19,44 arttı.

Astroloji

Nisan Ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri: 2021

Nisan ayı astroloji verilerini Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem yorumladı

Yurt

TÜİK Nisan ayı enflasyon rakamlarını açıkladı

Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıklamasına göre enflasyon nisan ayında yüzde 0,85 artarken, yıllık bazda yüzde 10,94 oldu.

Astroloji

Nisan ayı burç yorumlarınız ve şifa kaynaklarınız

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem Nisan ayı astroloji verilerini yorumladı

Astroloji

Nisan Ayı burç yorumları

Zodyak'ın efendileri için Nisan ayı burç yorumları. Astrolog Havvanur İncekara'dan Nisan Ayı için ipuçları.....

Yaşam

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur nişanlandı

Merhum sanatçı Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Başak Güröz ile nişanlandı

Yaşam

Can Bonomo ve Öykü Karayel nişanlandı gibi!

Şu aralar Show TV'deki Kalp Atışı'nda 'Eylül' karakteriyle izlediğimiz oyuncu Öykü Karayel ile uzun süredir aşk yaşayan Can Bonomo, sevgilisi ile bir fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.