Medya ve Sinema-TV

Star Wars: Last Jedi biletleri satışa çıktı

Dünyada milyonlarca fanatiğe sahip Star Wars, kırkıncı yılında serinin sekizinci filmini gösterime sunuyor. 13 Aralık Çarşamba günü vizyona girecek Star Wars: Last Jedi için heyecan şimdiden başladı.

Star Wars: Last Jedi biletleri satışa çıktı

13 Aralık Çarşamba günü vizyona girecek Star Wars: Last Jedi’da, The Force Awakens ile tanıştığımız Rey'in, Luke Skywalker ile buluşmasının ertesinde olacaklar konu ediliyor. Biletleri tüm

Tarihler 25 Mayıs 1977'yi gösterdiğinde hayatımıza giren Star Wars serisi, kırkıncı yılında bir kez daha hayranlarını destansı bir yolculuğa çıkarıyor. Serinin sekizinci, üçüncü Star Wars üçlemesinin ikinci filmi olan Star Wars: Last Jedi’da, bir önceki filmde tanıştığımız Rey'in, Luke Skywalker ile buluşmasının ertesinde olacaklar anlatılıyor.

Rian Johnson'ın yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran gibi birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor.

13 Aralık 2017’de vizyona girecek Star Wars: Last Jedi’ın ön satışa çıkan biletleri, Deniz Private Cinecity Etiler, Deniz Cinecity Olivium ve Deniz Cinecity Kipa gişelerinin yanı sıra www.cinecity.com.tr’den temin edilebilir.

Yorumlar