bilet

Güncel

Maç biletinde Passolig devri bitiyor: Süper Lig'de maç bileti nasıl alınacak?

Kulüpler Birliği, Trendyol Süper Lig takımlarının gelecek sezondan itibaren anlaşacağı firmalar üzerinden maç bilet satış organizasyonunu gerçekleştireceğini açıkladı. Peki Passolig kalkacak mı? Süper Lig'de maç bileti...

Güncel

Seyahat izin belgesi olmayanlara bilet satılmayacak

Tam kapanma Süreci Tedbirleri açıklandı. Genelgeye göre seyahat izin belgesi olmayanlara bilet satılmayacak, önceden rezervasyon yaptıranlara ayrıcalık yapılmayacak.

Turizm

Tam Kapanma haberini duyan bilet almaya koştu!

29 Nisan sonrasında yapılacak il dışı seyahatlerde Seyahat İzin Belgesi gerektiği için il dışına çıkış planı yapan vatandaşlar, 3 gün içinde bilet alıp gitme telaşına düştü.

Medya ve Sinema-TV

Sinema Yönetmeliğine göre sinemalarda neler değişti?

Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Medya ve Sinema-TV

Uzun reklam oynatan sinema salonu ceza ödeyecek

Sinema filmleri öncesi ve aradaki molada gösterilen reklam süreleri, 1 Temmuzdan sonra kısalacak.

Güncel

En ucuz uçak bileti ne zaman alınabilir?

En Uygun Uçak Bileti Pazar Günü Satılıyor. En ucuz yurt içi uçak biletleri Mart ayında satılırken, en pahalı yurt içi biletleri Ağustos ayında satıldı.

Medya ve Sinema-TV

SİSAY, sinema biletlerinde krizin bitmesini istiyor

Sinema sektöründe çözüm bekleyen sorunlar tartışılırken SİSAY üyeleri İstanbul’da bir durum değerlendirme toplantısı yaptı.

Spor

Beşiktaş - B36 Torshavn maçı bilet fiyatları açıklandı

Beşiktaş Kulübü, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn ile 2 Ağustos Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçının biletlerini satışa sundu.

Şirket

Pegasus’tan özel fiyatlı kış biletleri

Pegasus Hava Yolları, kış sezonunu mobil kanallarında satışa açıyor.

Medya ve Sinema-TV

Star Wars: Last Jedi biletleri satışa çıktı

Dünyada milyonlarca fanatiğe sahip Star Wars, kırkıncı yılında serinin sekizinci filmini gösterime sunuyor. 13 Aralık Çarşamba günü vizyona girecek Star Wars: Last Jedi için heyecan şimdiden başladı.

Spor

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin biletleri satışa çıkıyor

Süper Lig'de Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 22 Ekim Pazar günü oynanacak derbi maçın biletleri yarın satışa sunulacak.