Kültür Sanat

Marie Claire Türkiye 35. yılını kutladı

Marie Claire, Türkiye'de yayımlanmaya başlamasının 35. yılını, 16 Kasım Perşembe akşamı, Yves Rocher Türkiye ana sponsorluğunda Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleşen görkemli bir davetle kutladı.

Marie Claire Türkiye 35. yılını kutladı

Marie Claire’in, Türkiye'deki 35. yıl dönümünü kutlama gecesi 16 Kasım Perşembe akşamı  Yves Rocher Türkiye, Çırağan Palace Kempinski, Toyota, Pernod Ricard ve Organics sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Marie Claire Türkiye Yayın Yönetmeni Işık Şimşek ve Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker’in açılış konuşmalarıyla başlayan gece, Elif Berker’in, derginin 35. yılının kutlandığı Kasım ayı kapak yıldızı ve Yves Rocher Anti-Age Global seri yüzü Bergüzar Korel’e ödülünü takdim etmesiyle devam etti.

Bergüzar Korel’in ardından Şimşek, dergiye bugüne kadar emek vermiş editör, fotoğrafçı ve özel sayıların kapak yıldızlarından oluşan 35 kişiye, bu geceye özel tasarlanan hatıra heykelciklerini verdi. Heykelciklerin tasarımı heykeltıraş Malik Bulut ve Minval tarafından Marie Claire’in 35. yaşı için özel olarak yapıldı.

Yetenekleri, duruşları ve alanlarındaki başarılarıyla ilham verenler arasında Ahu Yağtu, Arzum Onan, Bergüzar Korel, Bige Önal, Burcu Biricik, Çağla Şıkel, Ceylan Atınç, Demet Evgar, Demer Şener, Ece Sükan, Fatoş Yalın, Hande Doğandemir, Hazar Ergüçlü, Koray Parlak, Mert Aslan, Saadet Işıl Aksoy, Sinem Kobal, Şebnem Dönmez, Tamer Yılmaz, Tuba Ünsal, Tülin Şahin, Yasemin Kay Allen gibi isimler vardı.

Davetliler, ödül seremonisinin ardından sanatçı Kardelen ve DJ Berk Büyükakın’ın performanslarıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Geceye katılan isimler arasında  Yüsra Geyik, Melisa Döngel, Selin Geçit, Hande Ataizi, Ege Kökenli, Cansu Tosun, Özge Özacar, Nefise Karatay, Yiğit Kirazcı, Gökhan Keser, Melis Sezen, Hasan Can Kaya, Berrak Tüzünataç, Aslıhan Karalar, Müge Boz, Caner Erdeniz, Melek Mosso, Şeyma Subaşı, Naz Elmas da yer aldı.

Yorumlar