Güncel

Haftalık Burç Yorumları: 1-7 Nisan

1-7 Nisan 2024 haftasında astroloji verilerinde göre burçları etkileyebilecek olası gelişmeleri astrolog Yeliz Kızıldemir yorumladı.

Haftalık Burç Yorumları: 1-7 Nisan

Koç Burcu Haftalık Yorumu: 

Bu hafta Merkür sizin burcunuzda gerilediğinden iletişimsel olarak kendinizi doğru ifade etmede, kişisel planlar yapma ve kendinizi gösterme konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Daha önce 2018 yılında yine Merkür Koç burcunda gerilemişti yani 6 yıl önce hayatınızda neler yaşadıysanız başlattığınız olaylar, o zamanlar yaşanan sıkıntılar, size karşı duran kişiler bu gerilemede tekrar karşınıza çıkacaktır. Toplumda kendinizi ifade ederken yada büyüklerinizi ikna ederken zorlanabilir yeni girişimlerinizde desteksiz olabilirsiniz. Önceden başlattığınız işlere yönelmenizde ve onları sonuçlandırmaya çalışmanız iyi olacaktır. Venüs Neptün kavuşumundan dolayı gizli saklı ilişki yaşayabilir ve karşınızdaki kişiyi gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişilere dikkat ediniz aldanmalar olabilir. Cuma günü Venüs Koç burcuna geçecek rahatlama olacak kendinizde yapacağınız önemli değişiklikler olabilir Merkür gerilemesini hesaba katmayı unutmayınız.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu:

Bu hafta seyahat planları, gelecek planlamaların önemli olacaktır. Merkür gerilemesi kadersel alanınızda yaşanacak yani özellikle geçmişte kaçırdığınız fırsatları ve karşınıza çıkan insanları sorgulayıp düşüneceksiniz.  Bu süreci biraz daha yalnız ve kendi içinize yani ruhani tarafınıza eğilerek geçirmek  size iyi gelecek bunu yaparken kendinize çok yüklenmeyiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerde fazla verici olma içgüdüsü olabilir Neptün ve Venüs kavuşumu nedeniyle sosyal çevrenizde bazı kişileri fazla ideallize edebilirsiniz. Cuma günü itibariyle biraz daha kendinize döneceğiniz ve bayram haftasına girerken daha sakinlik isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. 

İkizler Burcu Haftalık Yorumu:

Bu hafta daha ekonomik dengeleri oturtacak alacak ve verecek işleriyle uğraşacaksınız. Merkür sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde gerileyecek bu nedenle bazı kişilerle iletişim sıkıntılar olabilir oraganizasyonlu planlarda ani tepkilerinizin yükseleceğiniz içgüdüsel tepkiler vereceğiniz bir süreç olabilir. Eskiden tanıdığınız kişiler tekrar hayatınıza girebilir iş alanlarında size yardımcı olabilirler. Kariyer hayatınızda hassasiyetiniz yüksek olacak şevkatinizin artacağı bu dönemde Çarşamba gününe dikkat gözünüzde fazla büyüttüğünüz kişiler olabilir . Cuma günü sosyal hayatımız renklenecek ve daha keyifli görüşmeler yaşanabilecektir. Parasal konularda Venüsün etkisiyle 3 hafta boyunca başlattığınız işlerin maddi karşılığını almaya başlayacaksınız.

Yengeç  Burcu Haftalık Yorumu: 

Bu hafta ilişkilerin önemi artacak yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir hafta olacaktır. Merkür kariyer hayatınızda gerileyecek hitabetlere, yanlış ifadelere, ani reflekslere  dikkat etmelisiniz. Anne ile olan ilişkilerinizde yine yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Çarşamba günü Neptün-Venüs kavuşumundan dolayı yeni tanışacağınız kişilere karşı savunmasız olabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Özellikle seyahat ederken yeni tanışacağınız kişileri  fazla büyütme eğilimi yaşanabilir ancak etki geçtiğinde hayal kırıklığı yaşanabilirsiniz. Cuma günü itibariyle 3 haftalık süreçte iş hayatınızdaki ilişkiler rahatlayacak ve üstlerinizden faydalı fırsatlar yakalayabileceksiniz. Parasal konularda hafta sonu iyiye giden gelişmeleriniz yaşanabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu:

Bu hafta günlük rutinleriniz ve iş koşulları konularının önemi artacaktır. Merkür gerilemesinde eğitim, hukuki işler, seyahat ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde iletişimsel sıkıntılar yaşanabilir. 6 yıl önceki konular yada benzer durumlar  tekrar gündeminize gelebilir. Seyahatlerde daha önce gittiğiniz yerleri seçmenizde fayda var yeni seyahat planlarında aksamalar yaşanması muhtemeldir. Çarşamba günü maddi konularda fazla verici olabilirsiniz yeni tanıştığınız kişilere para konularında dikkat ediniz. Cuma günü seyahat yada eğitim planları yapma konuları hız kazanabilir uzak ilişkilerinizde olumlu ilişkiler olabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorumu:

 Bu hafta keyif yapmak isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Merkür retrosu ortak para alanınızda gerileyeceğinden para ile ilgili konulara çok dikkat etmelisiniz. Yeni borç yapmamaya yada yeni yatırımlar başlatmamaya  özen göstermelisiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizde partnerinizle alacak verecek işlerinize dikkat etmeli ve bazı planlarınızda sizden talepleri olabileceğinden  bu süreçte sınırlarınızı iyi belirlemeniz uygun olacaktır. Cuma günü başlayacak olan para konularında  eğer sabırsız  olmazsanız  sonraki 3 haftalık süreçte geri dönüşler gayet güzel olacaktır.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu: 

Bu hafta aile konuları ev içi yapacağınız işler önemli olacaktır. Merkür gerilemesi ilişki evinizde gerileyecek 25 Nisana kadar ilişkilerde iletişimsel sıkıntılar yaşanabilir 6 yıl önceki sıkıntılar artık çözüme kavuşmak için önünüze gelebilir. Bu dönemde eskileri yad edeceğiniz ve eski aşklarınızın tekrar sizinle iletişime geçeceği bir süreç olacaktır. Sözleşmelere bu süreçte dikkat etmeli hatta imza atacağınız işlerde avukatla iletişime geçmenizde bile fayda vardır. Cuma günü ilişkileri düzeltmeniz ve konuları toparlamanız konusunda iyi etkiler olacaktır. 

Akrep  Burcu Haftalık Yorumu: Bu hafta yakın çevreniz ve kısa vadeli planlar hareketlenecektir. Merkür gerilemesi sizin günlük rutinlerinizin, sağlığınızın ve iş koşularınızın evinde gerçekleşecektir.  25 Nisana kadar iletişimde sıkıntılar yada iş ilişkilerinde asabiyetler yaşanabilir  ayrıca 6 yıl önceki sağlık sıkıntıları tekrar gündeminizde olabilir. Bu süreçte iş değişikliği yapmamak, yeni projeler başlatmamak yine önemlidir. Çarşamba günü çok etkileneceğiniz bir karşılaşma yaşanabilir ancak Neptün etkisine dikkat etmeli ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız. Cuma günü çalışma döneminizin iyileşeceği iş ilişkilerinde rahatlayacağınız bir süreç olacaktır.

Yay Burcu Haftalık Yorumu: Bu hafta maddi konular önemli ekonomi yapmanız gereken durumlar yaşanabilir. Merkür gerilemesi aşk hayatınızda olacak iletişim sorunlarında 25 Nisana kadar sakinliğinizi korumalı karşı tarafa çok yüklenmemelisiniz. Geçmiş aşk ilişkileri karşınıza yeniden çıkabilir yada çocuklarınızda ilişkilerinizde iletişimsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Cuma günü aşk ilişkilerinde rahatlayacağınız etkiler olacak para konularında çok riskli adımlar atmamalısınız. Yakın çevrenizden alacağınız haberler ile hayatınız hareketlenecektir. 

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu: 

Bu hafta kendinize önem vereceğiniz bir hafta olacaktır. Merkür gerilemesi ev ve aile alanınızda gerileyecek aile ilişkilerinizde iletişimsel sıkıntılarınızın artacağı durumlar olacaktır. Emlak alım satım konularında adım atmamalı yada çok çok dikkatli olmalısınız. Baba ile iletişimler sertleşebilir öfke kontrolüne itina etmelisiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde gerçekçi bakış açınızı kaybetmeyin onların yaşayacağı sıkıntılar size yansıyabilir. Cuma günü ev işlerine yoğunlaşabilirsiniz Merkür gerilemesini unutmayıp küçük dokunuşlar yapmaya dikkat edebilirsiniz. Para konularında hafta sonu rahatlamalar yaşanabilir. 

Kova Burcu Haftalık Yorumu: 

Bu hafta düşük enerjilerle başlayabilir ve duyacağınız  sözlerden dolayı sıkılabilirsiniz . Merkür gerilemesi size  iletişimsel konularda internet ve sosyal medya konularında, teknolojik ekipmanlarınızda sorunlar yaşatabilir. Randevularda aksilikler ya da yanlış mail gönderimi gibi  yaşanacak kötü sürprizleriniz olabilir. Girişimcilik işlerinizde, yeni iş başlangıçlarını ertelemeli önceden başlattığınız işlere yönelmelisiniz. Cuma günü iletişim konuları hızlanacak, rahatlayacak ve yapacağınız iletişim hatalarını düzeltme fırsatı yakalayacaksınız. Hafta sonu kendinizce belirlediğiniz kurallarınızı oturtmak hayata geçirmek konusunda rahat etkiler başlatabileceksiniz. 

Balık Burcu Haftalık Yorumu:

 Bu hafta sosyal çevre ve arkadaşlarla yapılan planlarla başlayacaksınız. Merkür gerilemesinde para alanınız etkilenecek bu konularda desteğiniz olmayacaktır. Sıfırdan başlatacağınız yatırım planlarını ertelemelive harcamarda dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerde ve yakın çevrenizde gerçekçi olmayacağınız kişileri büyütme  etkisinde olabileceğiniz bir hafta olacaktır. Cuma günü devam eden 3 haftalık süreçte para konularında şanslı olacağınız bir süreç başlayacak bu konulardaki sıkıntılar aşılabilir olacaktır. Beklenmedik destekleri hafta sonunda alabilir ve beklenen paralar yine size geri dönebilir.

@AstroLiz__
Yeliz Kızıldemir - datcahavadis.com

Yorumlar