sosyal-medya

Güncel

Real Madrid'in yüzü sosyal medyada Arda Güler ile gülüyor

Arda Güler, LaLiga Türkiye hesaplarını hareketlendirdi. Real Madrid forması giyen milli futbolcu Arda Güler LaLiga Türkiye hesaplarının büyümesinde önemli rol oynuyor.

Teknoloji

Sosyal medyada paylaşılması sakıncalı 10 konu

Potansiyel risk kaynağı olması açısından sosyal medyada paylaşmamanız ve kendinize saklamanız gereken 10 konu

Güncel

Dört Büyüklerin Sosyal Medya rekabetleri de kıyasıya sürüyor

Türk Futbolunun 4 Büyüklerinin sosyal medyada takipçi sayıları artıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un üç sosyal medya platformundaki toplam takipçi sayısı geçen 3 yılda 49 milyondan 74 milyona...

Yurt

Sevan Nişanyan ile Diyanet İşleri Başkanlığı ezan konusunda mahkemelik oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı, ezan ve müezzinlerle ilgili beyanları nedeniyle yazar ve dilbilimci​​​​​​​ Sevan Nişanyan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Medya ve Sinema-TV

Sinema'nın 'ağır abileri' sosyal medyanın geyik konusu oldu!

Türk Sineması'nın usta yönetmenlerin atışmaları en az filmleri kadar ilgi görüyor. Sosyal medya takipçileri iki yönetmenin ağız dalaşına yoğn ilgi gösteriyor.

Güncel

Süper Lig'in 4 Büyüklerinin sosyal medya hesaplarını kaç kişi izliyor?

Türk Futbolu'nun Dört Büyüklerinin rekabeti, sadece yeşil sahalarda değil hemen her alanda sürüyor. Rekabetin kıran kırana sürdüğü bir alan da sosyal medya hesapları:

Teknoloji

TikTok'a metin ekleme özelliği eklendi

Twitter'ın "kuş" logosunu "X" harfi ile değiştirmesinin ardından Çin merkezli kısa video paylaşım platformu TikTok, metin paylaşma özelliği getirdiğini açıkladı.

Dünya

Elon Musk, Mark Zuckerberg'i kafes dövüşüne davet etti, o da kabul etti!

Sosyal medyanın ünlü kabadayıları kozlarını kafes dövüşünde paylaşmaya karar verdi

Ruhsal

Phubbing Psikolojisi ile nasıl başedilebilir

Sosyal yaşantıyı derinden etkileyen 'Phubbing' git gide yayılıyor. İnsanlar en yakınındakileri bile 'phub'lama'yı durduramıyor!

Teknoloji

Instagram'da 'Sarı Yumurta'yı 'kıran' tek kişi Messi oldu

2022 FIFA Dünya Kupası'nda kırılmadık rekor bırakmayan Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, turnuva sonrası da rekor kırmaya devam ediyor.

Teknoloji

GOOINN 2023 Yeni Nesil Medya Raporu

Yeni nesil medya, dijitalleşme ve bilgisayar teknolojisindeki yenilikler ile beraber akla gelebilecek çeşitli elektronik iletişim türleri için kullanılan kapsayıcı bir terim.

Teknoloji

Sosyal Medya'da Fenomen ve influencer arasındaki fark nedir?

Fenomenler daha ziyade dikkat çekecek yüksek paylaşım oranı yakalayacak içerikler üretirken, Influencer kişisel markalaşmayı önemsiyorlar.