prof-dr-canan-karatay

Sağlık

Prof. Dr. Canan Karatay: Enerji içecekleri bağışıklık sistemini yok ediyor!

Enerji içeceklerinin zararlarına değinen Canan Karatay, enerji içeceği kısa süreli enerji verir ancak sonra insanı bitap düşürür uyarısında bulundu.

Sağlık

Canan Karatay: Enerji içecekleri yasaklanmalı

Prof. Dr. Canan Karatay: Enerji içecekleri gençlerin zehridir. Ölüme sebep olur. Enerji içeceğindeki yapay şekerler kalp krizi sebebidir

Sağlık

Canan Karatay: Kelle - Paça göbekteki yangını söndürür

Prof. Dr. Canan Karatay: Doğal kırmızı et, yumurta ve kelle paça kolesterolü yükseltmez, karaciğeri yağlandırmaz, kilo aldırmaz

Mutfak

Prof. Dr. Canan Karatay, evde yapılmış limonlu soğuk çay önerdi

Prof. Dr. Karatay, margarinlerin 1950'den sonra Türk milletine sunulduktan sonra kalp hastalıkları, kanserin arttığına dikkat çekti.

Sağlık

Prof. Dr. Canan Karatay'ın Ramazan tavsiyeleri

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, ramazan ayında sağlıklı beslenme konusuna önerilerde bulundu.

Yurt

Canan Karatay: Veganlık hastalıktır

Prof. Dr. Canan Karatay, "Veganlar kısa ömürlüdür. Veganlar yalnız tahıl yiyor tavşan ve koyun gibi. Veganlık hastalıktır” dedi.

Sağlık

Canan Karatay'dan bayram tavsiyeleri

Prof. Dr. Canan Karatay, kırmızı eti, yağıyla beraber istediğiniz kadar yiyebilirsiniz derken baklava börekten uzak durulmasını önerdi.

Yurt

Prof. Dr. Canan Karatay'tan açıklama

İstanbul Tabip Odası odasının verdiği 15 gün meslekten geçici men cezası Danıştay tarafından onaylanan Prof. Dr. Canan Karatay, hukuki sürecin sürdüğünü ve karara ittiraz ettiğini açıkladı.

Sağlık

Canan Karatay: Diyet diye bir şey yok

Prof. Dr. Canan Karatay, 'Diyet diye bir şey de yok. ‘Bunu ye mucize, şunu ye mucize.’ Hepsi satışa yönelik. Şekerinizi yükseltmeyin, insülininizi dengede tutun yeter' dedi.

Yaşam

Canan Karatay çocukken aşıdan kaçmış

O yıllarda tek bir şırınga ile pek çok öğrencinin aşılandığını ve bunun hijyenik olmadığını belirten Canan Karatay hâlâ sağlıksız şartlarda ve riskli içerikli aşılara karşı olduğunu söyledi....

Sağlık

Canan Karatay: Mısır nişastası şekerden 7 kat daha kötü

İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Karatay, "Kelle paça bol bol yiyeceğiz. Vücudun ihtiyacı olan doğal protein ihtiyacını karşılıyor. Şimdi gidip botoks yaptırıyorlar. Kardeşim sen kelle paça ye...

Sağlık

Canan Karatay: Kristal kaya tuzu ömrü uzatır

Kaya tuzunun sağlıklı olduğunu anlatan Karatay, kaya tuzunun çok önemli bir mineral olduğunu, hiçbir kimyasal içermediğini ve hiçbir çevresel kirlenmeye maruz kalmadığını aktardı.