Teknoloji

Uygun fiyatlı yeni Samsung modelleri geliyor!

Samsung yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 9 ile şu sıralar gündeme gelirken modelin fiyatını yüksek bulanlar için yeni alternatifler hazırlıyor. Bakalım Samsung’un uygun fiyatlı alternatifleri Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime neler sunacak?

Uygun fiyatlı yeni Samsung modelleri geliyor!

Samsung Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime geliyor!
Geçtiğimiz ay yeni amiral gemi modelini tanıtan Samsung, 1000 dolardan başlayan fiyat etiketiyle modele erişilmesini bir nebze güçleştirdi. Bunun üzerine firma Vietnam resmi web sayfasında yeni uygun fiyatlı modeller ortaya çıktı.

Galaxy J4 ve Galaxy J6 modellerinin devamı niteliğinde olacak olan Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime modellerini yakında tanıtacak.                                                                                                               

                                                                                                                                                                          Uygun fiyat ile geleceği belirtilen modellerde Samsung’un kendi geliştirdiği Exynos işlemciler yerine Qualcomm tarafından geliştirilen işlemcilerin kullanılması bekleniyor.

Her iki modelde de Snapdragon 430 işlemcinin yer alacağı iddia edilirken Galaxy J4 Prime 2 GB RAM, Galaxy J6 Prime ise 3 GB RAM’e sahip olacak.

Android 8.1 Oreo ile çalışması beklenen modellerin her ne kadar kesin olmasa da 130 dolar ve 160 dolar fiyat etiketiyle raflarda olacağı söyleniyor.

Çocuğu olanlar dikkat!

Yorumlar