Astroloji

Haftalık Burç Yorumları:15 - 21 Mayıs

Ünlü Astrolog Filiz Özkol 15 - 21 Mayıs 2023 haftasında burçları etkileyebilecek astrolojik verileri yorumladı:

Haftalık Burç Yorumları:15 - 21 Mayıs

ASTROLOJİ VERİLERİNE GÖRE HAFTANIN GENEL GÖRÜNÜMÜ

Hareketli ve enerjik olacağımız ve sosyal yaşantıya ağırlık vereceğimiz bir hafta yaşayacağız. Birçok sanatçı yeni iş anlaşmaları yaparak, yeni projelerle ortaya çıkacak. Duygusal konularda kendimizi yaratıcı ve aktif hissedeceğiz.  Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Özellikle mantık ve duygu karmaşası yaşadığımız bu hafta ortasında, isteklerimizde eski hesaplaşmaları bırakmalı ve teslimiyetçi bir ruhla hareket etmeliyiz. Mistik olaylara karşı ilginizin artabileceği bir haftanın içindesiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve  hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz. Çevresel ilişkilerinizde geleneksel olayların karşınıza çıkması, yapacağınız bir çok konunun gelişmesini önleyebilir dikkatli olun.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Değerli zamanınızı boş yere harcamak istemediğiniz için,  çevrenize duyarsız davranacaksınız. Egoistlikle suçlanabilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. Çevrenizin hakkınızda söylemlerine aldırmamalısınız. Günlük temponuzu arttırıcı çalışmalar içinde olmanız, bazılarının kıskançlık duygularını atağa kaldıracaktır. Sonuç, başarı getirecektir. Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Bu hafta, olumlu bir iş yaşamı sizi bekliyor.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Enerjinizin yüksek olduğu bugün, her konuda dikkatli olmak zorundasınız. Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel günlerden birindesiniz. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Sosyal yaşantınızda oldukça ilgi çekeceğiniz bu dönemde Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için, zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek yollardan beklediğiniz haberlerin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiğini göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Nedensiz sorularınızla kendinizi yorgun düşürüyor ve yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz. Özellikle bağışıklık sisteminizi zayıf düşürmek için, gereğinden fazla yaşamı sorguladığınız için, zamanınızın bir bölümünü dinlenmeye ayırmalısınız. Duygusal olayların tekrarlarından hoşlanmayacağınız için, partnerinizle aranıza görünmeyen bir engel koymak istiyor ve bunu başarmak için, tüm gücünüzle savaş veriyorsunuz. Aşkın bir duygusal çatışma olmayacağını bir türlü öğrenmek istemiyorsanız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu hafta felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve bir çok işi, zincirleme başarmak gibi, bir zorunluluğunuz yok. Temponuzu dengelemeli, ve olayları derinlemesine düşünmemelisiniz. Alınganlık yapmamanız gereken bir dönem olmasına rağmen detaycılık, sizi istemediğiniz bir takım olayların içinde kalmanıza neden oluyor. Eski hatalarınızı tekrarlamamalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Sevdiğiniz kişi bazı konularda sizi üzebilir. Kendince de haklı sayılabilir. Durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Sadece beklemeniz gereken konularda acele etmemelisiniz. Çevreniz yine çok kalabalık ve siz bu yoğunluğu seviyorsunuz. Üretmeyi sevdiğiniz için, sürekli koşturma halindesiniz. Durum böyle olunca her şeyi unutuyorsunuz. Aşk ve sosyal yaşamınızı iç içe kurguladığınız zaman, bazı hatalar da, kendiliğinden gelişecektir. Mantıkla hareket ettiğiniz için başaramayacağınız iş yok.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Çevrenizde gelişen olumsuz olaylara tepki gösteriyorsunuz.  Toplumsal egonuzun yüksek olduğu bir hafta  olmasına rağmen, duygusal değişime açık olmanızdan dolayı, kişiselliğinizi yeterince ortaya çıkaramayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha belirgin bir şekilde sergileme fırsatı önünüze çıkacak, değerlendirmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Duygularınızı büyütüyorsunuz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Olumsuz olaylardan sıkıldığınız için, bazen duygularını kendinize saklamayı yeğliyorsunuz ve güven duygunuzun gelişmesini bekliyorsunuz. İniş ve çıkışlarınızı dengeleyeceğiniz bir hafta  içindesiniz. Organizasyonlar yapmak yapınıza oldukça uygun ve güçlü kişilerle yapacağınız işbirlikleri önem kazanıyor. Güven duygunuzun gelişmesini sağlamalısınız. Çevresel faktörleri kendi lehinize kullanacaksınız. Farklı fikirlerden yola çıkarak, kendi düşüncelerinizin sağlamasını yapacaksınız

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Zihinsel faaliyetlerinin dağınık seyretmemesi için, güvendiğiniz dostlarınızla çalışmanızda yarar var. Onlarla aranızda olabilecek pürüzle gününüzün motivasyonsuz geçmesine neden oluyor. Bilinçaltınız oldukça karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Ertelediğiniz konuları yeniden ele alabilir ve düzenleyebilirsiniz. Gerekli kişileri bir araya getirerek, istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Yaratıcılığınızda harikalar yaratıyorsunuz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Mars karşıt evinizde son bir tur atıyor.. Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Özellikle bu dönem, karşılaştığınız kişilerin, değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.  Yeni fikirler ve yeni çalışmalar için uygun bir dönem. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak.. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Neptün’den aldığınız etkileşim sayesinde hayalleriniz değişiyor.. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerjiyle bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız. Geçmişinizle iç içe yaşama isteyebilir ve eski özlemleriniz değer kazanabilir. Duygularınız karışık olduğu için,. Hata yapmaktan korkuyorsunuz. Eski olayların üstüne bir sünger çekmeli ve yeni yaşantınızdaki farklı olaylara yelken açmalısınız. Hisleriniz oldukça kuvvetli seyrediyor.

 Astrolog Filiz Özkol - Medyabey.com  

Yorumlar