Astroloji

Haftalık burç yorumları: 3 - 9 Nisan

3 - 9 Nisan 2023 haftasında astroloji verilerini yorumlayan ünlü astrolog Filiz Özkol, bu hafta iletişim konusunda dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.

Haftalık burç yorumları: 3 - 9 Nisan

Bu hafta  kararlı ve disiplinli hareket edeceğiz. Mantıklı davrandığımız her konuda uzun vadeli işler bizi bekliyor. Yaşlı akrabalarımızı ve huzur evlerini ziyarete edebiliriz. Hayvan sevenler dernekleri için yine aktif bir hafta. Onların barınakları ile ilgili çalışmalar gündeme gelecek. Yöneticiler ve şirketler için de girişimciliklerini ön plana çıkıyor. Bazı şirketlerde gizli anlaşmalar olacak. İletişim konusudan özellikle hafta başında hassas olunmalı, ne konuştuğumuza dikkat etmeliyiz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Entelektüel oluşumlar için uygun bir hafta olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız için hiçbir sebep gerekmiyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finansla ilgili, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz. Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bu hafta çevrenize söz verirken dikkatli olun

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta özellikle çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Yapacağınız seyahatler, kaçamak aşk ilişkilerinizle iniltili ilerleyebilir. Her şeye rağmen, yeni bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Bu dönem, yaşadığınız bir ilişki varsa,  hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve bu konuda gizliliği tercih edeceksiniz. Sevildiğinizin sizde farkındasınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. pekişiyor. Bu hafta özellikle fikirlerinizi kendinize saklamak istediğiniz içinde, garip bir gizemlilik içine girebilirsiniz. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi olumsuz endişelendirebilir. Diş kontrollerinizi yaptırın.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Yaşadığınız bir ilişki varsa,  hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarında çevresine odaklaşacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olacaksınız. Bu dönem çevrenize karşı istemeseniz de,  tavırlarınızda belirli bir inatçılık gözleniyor. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyduğunuz halde, güçlü gurur duygunuzla hareket ediyorsunuz. İçsel, davranışlarınız yüzünden yalnızlığı tercih edebileceğiniz bir hafta içindesiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Çevrenize takındığınız tavırlar önemli. Yaşam enerjiniz çok güçlü. Çevrenizde orijinal olan her düşünce kafanızda fırtınalar yaratıyor. Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Cazibeniz oldukça dikkat çekiyor. Kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın. Zamanı yanınıza alarak, emeklerinizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var. Bu hafta özellikle güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız.  Satürn’ün karşıt burcunuzda ilerlemesi duyguları yeniden canlandırma olayına girebilir, ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: İş çevresinde kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bu hafta sizi zorlayabilir. Kafanızın karışık olmasına rağmen birlikte çalıştığınız kişilerin iş disiplinleri sizin için çok önemli. Kendi adınıza güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz.  Hafta ortasına doğru gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Anlayışlı olmakta fayda var.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Grup çalışmalar için uygun bir hafta  ve  kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bu hafta duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, zamanınızı ihmal ettiğiniz  sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Hafta ortasında, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda, ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz. Çevreniz size hayranlık duyuyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta iş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. Bu hafta, hiçbir konuda  acele etmeyin.. Her zaman belli standart dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Yeni fikirlere hazırsınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: İletişim konusunda yaşadığınız sorunların altında, duygusal takıntılarınız yer alıyor. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyacağınız bir haftaya girdiniz.  Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Bu dönem özellikle düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Belli etmiyorsunuz ama, doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz. Sakin kalmaya devam edin.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Bu dönem, her türlü ortamın farklı yönlerini göreceksiniz. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz.. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz. Bu hafta sevdiklerinize  daha çok zaman ayırmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Çevresel ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için bir çok neden ortaya çıkacaktır. . Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için, sabırlı bir yapı sergiliyor, değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Bu hafta  kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Gelen tekliflere karşı daha  temkinli yaklaşmanızda fayda var. Çevrenizle aranızda gelişen  rekabet duygusuna ihtiyacınız yok.

Astrolog Filiz Özkol - Medyabey.com

Yorumlar