Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 22 – 28 Ocak

22 Ocak – 28 Ocak haftasında astroloji verilerini duayen astrolog R. Hakan Kırkoğlu analiz etti ve burçları bekleyen olası halleri yorumladı:

Haftalık Burç Yorumları: 22 – 28 Ocak

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizde görüşmeler ve daha fazla hareket dikkat çekiyor. Süregelen işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatınızda kafaca oldukça yoğun ve hareketli bir dönemdesiniz. 23 Ocak'tan itibaren çalışma hayatında ilişkiler ve anlaşmalar daha fazla önem kazanıyor. 25 Ocak’taki dolunay aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konularda size yeni kararlar ve sonuçlar getirebilir. 27 Ocak civarında ise parasal konularda daha fazla çaba gösterme imkanı ve yeni sürpriz içeren koşullar gündeme geliyor.

*****************************************************

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu dönemde başkalarından ve yabancılar pek çok şey öğrenme imkanına sahipsiniz. Uzaklar ya da yabancılar hayatınıza daha fazla hareket ve fırsat da getirmekte. Haftanın ilk günlerinde özellikle parasal konularda daha hızlı hareket edebilirsiniz. 23 Ocak’tan itibaren yeni insanlar ve yolculuklar hayatınıza yeni ilişkiler ve hızlanan bir iletişim sağlayabilir. 25 Ocak’taki dolunay eve yönelik bir konuda ya da toprakla ilgili bir iş içinde önemli bir sonuç getirebilir. 27 Ocak civarında ise sürprizlere ve yenilikleri oldukça açıksınız.

*****************************************************

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu günlerde finansal konular ve işle ilgili maddi sorumluluklar sizi daha fazla harekete geçirmekte. Haftanın ilk günlerinde şahsi konularda yeni açılımlar içinde olabilirsiniz. 23 Ocak’tan itibaren finansal alanda başkalarının kaynaklarından yararlanma ve destek bulma şansına sahipsiniz. 25 Ocak’taki dolunay özellikle eğitim, görüşmeler ve zihinsel açıdan sizi ilgilendiren konularda önemli sonuçlar ve değerlendirmeler getirebilir. Ancak 27 Ocak civarında sözlerinize daha fazla özen göstermeli ve sakin kalabilmelisiniz.

*****************************************************

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bugünlerde kritik durumlar özellikle karşılıklı konuları ve ilişkilerinizi dikkate almayı gerektiriyor. Özellikle evlilikte ya da ortaklı işler içinde sizi meşgul eden ve yeni kararlar var diye zorlayan koşullar var. Haftanın ilk günlerinde zihinsel açıdan hassas ve dağınık olabilirsiniz. Ancak 23 Ocak’tan sonra yakın beraberliklerde ve aşkta daha olumlu koşullar gündeme gelebilir. 25 Ocak’taki dolunay özellikle parasal konular üstünde daha fazla duracağını gösteriyor. Bu dönemde tartışma çıkarabilecek durumlarda daha soğukkanlı davranmalısınız.

*****************************************************

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu dönemde çalışma ortamınızı ilgilendiren konular sizi çok daha fazla meşgul etmekte. Aynı zamanda yakın ilişkilerinizde ve görüşmelerde bazı önemli değişiklikler dikkat çekiyor. Haftanın ilk günlerinde gruplar içinde ya da arkadaşlar arasında daha aktif olabilirsiniz. 23 Ocak’tan itibaren çalışma ortamında ilişkiler ve denge gerektiren yeni koşullar olabilir. 25 Ocak’taki dolunay şahsi alanda karşılıklı konulara ve ilişkilere daha fazla odaklanacağınızı göstermekte. Bu dönemde sağlık ve hizmet koşullarınıza özellikle dikkat etmelisiniz.

*****************************************************

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu dönemde yaratıcı olduğunuz konular ve aşk hayatınızda daha hareketli, hızlı ve tutkulu olabileceğiniz koşullar var. Kendinizi sahneye koyabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konular da özellikle 23 Ocak’tan itibaren daha olumlu gelişmeler getirebilir. Haftanın ilk günlerinde özellikle iş hayatınızda ve sorumluluklar alanında daha hızlı ilerlemeler var. Ancak 25 Ocak’taki dolunay özellikle hizmet, düzen ve sağlık konularına vurgu yapıyor. Bu dönemde düşüncelerinizi daha sakin ve dengeli ifade etmeye çalışmalısınız.

*****************************************************

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bugünlerde ev ya da ailenizle ilgili konular, yakın çevrenizde daha fazla zaman geçirebileceğiniz koşullar gündeme geliyor. Ailevi konularda ya da toprakla ilgili işlerde dikkat çeken bir meşguliyet söz konusu. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla yabancılarla ilgili bir konu ilerleme aşamasına gelebilir. 23 Ocak’tan sonra eve yönelik işlerinizde daha olumlu koşullar dikkat çekmeye başlıyor. 25 Ocak’taki dolunay ise özellikle gruplar ve arkadaşlıklar için de bir sonuç elde edeceğinizi göstermekte. Bu dönemde evde daha çok zaman geçiriyor olabilirsiniz.

*****************************************************

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bugünlerde görüşmeler, ziyaretler ve kafaca sizi hareketli kılan zihinsel uğraşlar özellikle yoğun bir gündeme işaret etmekte. Haftanın ilk günlerinde finansal konularda ve sizi bağlı bayan koşullar içinde bazı yenilikler olabilir. 23 Ocak’tan itibaren görüşmelerde daha olumlu sonuçlar mümkün. 25 Ocak’taki dolunay özellikle iş hayatınızla ilgili önemli bir sonuç ve değerlendirmeye işaret etmekte. Başarıya daha yakın olabilirsiniz. 27 Ocak civarında ise sözlerinizde daha yapıcı ve daha dengeli davranmaya dikkat etmelisiniz.

*****************************************************

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu dönemde maddi imkanlarınızı daha fazla zorlayabilirsiniz. Parasal konularda hızlı hareket etmek ve işe odaklanmak gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde süregelen işleri halletmek ve karşılıklı konuları gözden geçirmek mümkün. 23 Ocak’tan itibaren kişisel yeteneklerinizi paraya dönüştürme konusunda daha başarılı olabilirsiniz. 25 Ocak’taki dolunay ise uzaklarla ilgili bir konuda ya da eğitim alanında bir önemli bir sonuç getirebilir. 27 Ocak civarında harcamalarınızı daha planlı bir şekilde yönetmeye çalışın.

*****************************************************

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu dönemde maddi imkanlarınızı daha fazla zorlayabilirsiniz. Parasal konularda hızlı hareket etmek ve işe odaklanmak gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde süregelen işleri halletmek ve karşılıklı konuları gözden geçirmek mümkün. 23 Ocak’tan itibaren kişisel yeteneklerinizi paraya dönüştürme konusunda daha başarılı olabilirsiniz. 25 Ocak’taki dolunay ise uzaklarla ilgili bir konuda ya da eğitim alanında bir önemli bir sonuç getirebilir. 27 Ocak civarında harcamalarınızı daha planlı bir şekilde yönetmeye çalışın.

*****************************************************

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bugünlerde geçmişten kalan konular, bitişler ve sonlanmalar dikkat çekebilir. Gelecekle ilgili hedeflerimizde kötümserliğe kapılmamalısınız. Ancak sizi bekleten durumlar da gündeme geliyor. Haftanın ilk günlerinde sevdiğiniz bir uğraş yönünde ya da yaratıcı alanda olumlu adımlar atabilirsiniz. 25 Ocak’taki dolunay özellikle şahsi konularda ve ilişkilerinizde yeni bir denge arayacağınızı ve önemli muhasebeler yapacağınızı gösteriyor. Bu dönemde gereksiz tartışmalardan uzak durmalı ve kendinize düşman yaratmamalısınız.

*****************************************************

  BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Bu dönemde gruplar içinde ve iş hayatında daha etkin ve planlı davranabilir, gelecek yönünde hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde eve yönelik ya da ailenizle ilgili uğraşlar ve değişikliklerle dikkat çekiyor. 23 Ocak’tan itibaren arkadaşlıklar ve sosyal alanda sizi daha olumlu etkileyen fırsatlar var. 25 Ocak’taki dolunay ise çalışma ortamınızda ilgili bir sonuç ve değerlendirme imkanı getirmekte. Genel olarak bu dönemde gruplar içinde ve sosyal alanda tavırlarınızla dikkat etmelisiniz. 

Kaynak: 

Duayen Astrolog R. Hakan Kırkoğlu
pembenar@milliyet.com.tr

Yorumlar