Astroloji

Aslan Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Aslan Burcu 2018 yılında içerisinde bulunacağı süreci en iyi şekilde atlatırsa, hayatınızın geri kalanında rahat bir ömür sürebilir. Yıl aslan için bol hareketlilik ve uğraş anlamına geliyor.

Aslan Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Aslan Burcunun 2018 Astrolojisine genel bakış

2018 yılı demek sizin için bol hareketlilik ve uğraş anlamına gelmekte. Geride bıraktığımız yıl içerisinde aslında hareketli gibi görünseniz de iç dünyanıza daha fazla zaman ayırıyordunuz. Çevrenizde bulunan kişilerle aranızda anlaşılması güç bir duvar bulunmaktaydı. Aslında sizi çok iyi tanıyan ve gözlerinizden dahi ne düşündüğünüzü anlayabilen yakınlarınız sizdeki bu durumun farkında varmıştı. Yaşantınızdaki durgun dönemin geride kaldığını bilmelisiniz. Beklentileriniz ve hayalleriniz de karşılık bulabilir.

Lider özelliklere sahip olduğunuz için çevrenizde bulunan kişilerin sizinle ilgili öğüt ve ders vermesini pek sevmiyorsunuz. Belki de kendinize göre haklı sebepleriniz var ancak dostunuzu ve aile bireylerinizi kendinizden uzak tuttuğunuz sürece hayatın önünüze çıkartacaklarıyla yalnız başınıza savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizi bekleyen bir süreç var ve bu süreci hayatınızın geri kalanı için hazırlık olarak görebilirsiniz.

2018 yılında içerisinde bulunacak olduğunuz süreci en iyi şekilde atlatırsanız hayatınızın geri kalanında yüzünüz daima gülecektir. Yaşantınıza sürekli olarak yön vermeyi arzuladığınız için sizi bekleyen süreç sizi pek memnun etmeyebilir. Kişiliğinizin tam olarak oturduğunu ve erişebileceğiniz en yüksek olgunluğa geldiğinizi düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz. Hiçbir şey tamamlanmış değil.

2018 yılı tamamlandığında geriye dönüp bakmalı ve neler başardığınızı, hangi konularda başarısız olduğunuzu analiz etmelisiniz. Hisleriniz sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Karakteristik olarak fazlasıyla güçleniyorsunuz. Sorunlar karşısında da yıkılmadan durma yeteneğiniz var. 2018 yılı size çok fazla şey kazandıracak Aslan burcu bundan emin olabilirsiniz.

2018'de İş Hayatı

2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda kalıp haline gelmiş ve muhtemelen sizi bunaltan her ne varsa hepsinden kurtulacaksınız. Yenileniyor ve önünüzü daha rahat bir şekilde görüyorsunuz. Siz, diğer burçlar gibi kendinizi belirli bir seviyeye ulaştırıp sonrasında pes etmiyorsunuz ki bu da iş ve kariyer hayatınızda neden yükselmeye devam ettiğinizi de açıklıyor. Kendinizi geliştirmediğiniz sürece başarıya ulaşamazsınız.

Aslan burçları genel olarak yaşantılarının en iyisi olması için mücadele eder. Çalışmalarınızın karşılığını kısa sürede almak da pek size göre olmayacak bu yıl. Beklentilerinizi uzun vadeye yaymanızda yarar var. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir.

Zaman zaman kafanız da karışacak. Yeteneklerinizden ve bitmek bilmeyen pozitif enerjinizden en iyi şekilde faydalanmaya çalışın. 2018 yılının sonlarına doğru biraz olsun yavaşlama yaşanabilir. O sürece kadar hızla tırmandığınız iş ve kariyer basamaklarının değerini bileceksiniz. Bekleme sürecini başarısızlık olarak görmemelisiniz. Maddi imkanlarınız gayet iyi durumdayken bekleme sürecini aslında dinlenme ve toparlanma süreci olarak değerlendirebilirsiniz. Aslan burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda karşınıza çıkabilecek şaşırtıcı gelişmelere kendinizi hazırlayın.

2018'de Aşk Hayatı

2018 yılında aşk ve ilişki hayatınız geride bıraktığımız yıldan çok daha önemli olacak gibi duruyor sizin için.

Özellikle burcun kadınları şu an devam ettirdikleri ilişkilerinde tüm ipleri elinde bulunduracak. Aslında yönetmeyle ilgili bir sorun yaşanmıyor ancak partneriniz olan kişinin de burcu lider özellikler taşıyor ise o zaman güç tartışmaları yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişi sizin yönlendirmelerinizden memnun ise tadını çıkarın değil ise, biraz nazik olabilirsiniz. Birliktelik içerisinde olduğunuz kişiyle aranızdaki tartışmaların dozunu mutlaka iyi ayarlamalısınız. Sarf edeceğiniz veya işiteceğiniz sözlerin telafisi olmayabilir.

2018 yılının ortalarına doğru aşk ve ilişki hayatınız fırtınalı bir sürece gireceğinden dolayı zaman zaman ne yapacağını kestirmekte güçlük çekeceksiniz ancak size şunu söyleyebilirim, aranızdaki savaşta kazanan taraf aşk olacak.

Yalnız olan Aslan burcu insanları, yılın genelinde çekiciliğiniz yükselişte olacak. Geçmişte kalan birlikteliğinizdeki yaralarınızı sarabilecek ve sizi yeniden aşka inandıracak bir kişiyle karşılaşacaksınız. Birbirinizi tanımak için zamana ihtiyacınız var. Hevesli ve istekli olacağınız için hemen yakınlaşmak, aranızdaki bağa bir isim koymak isteyebilirsiniz ancak sakin ve sabırlı olmanızda yarar var

2018'de Sağlık

2018 yılının genelinde sağlığınız genel olarak iyi durumda olacak ancak siz bu rahatlığa kendinizi fazla kaptırmamalısınız. En azından soğuk algınlığına veya kas ağrılarına yakalanma ihtimaliniz dahi var ancak bunları atlatmakta pek sıkıntınız olmayacağını bilmelisiniz. 2018 yılının ilk yarısında yemek yeme eğiliminiz iyiden iyiye artacağı için bazılarınız kilo alabilir. Yediklerinize dikkat edin. Kilo almak istiyorsanız veya vermek istiyorsanız da bunu sağlıklı yollardan yapmalısınız.

2018 yılının ikinci yarısından itibaren devam eden sağlık sorununuz varsa kısa zaman içerisinde doktora görünmenizde fayda var. Kontrollerinizi aksatmamaya çalışın.

Spor yapma alışkanlığınızın olduğunu söylemek güç, hele ki yalnız yapmak zorunda kalıyorsanız hiç canınız istemiyor. En azından kısa yürüyüşler ile formunuzu korumaya çalışın

2018 yılında sağlıklı olmaya çok ihtiyacınız olacak.

Yorumlar