Astroloji

13 Mart Balık Burcunda Yeni Ayın Burçlara etkileri

13 Martta Balık burcunun 22 derecesinde gerçekleşen Mistik Balık Yeni Ayı; özellikle yurtdışı ilişkileri, yüksek öğrenim, hukuk ve din konularında etkili olacak.

13 Mart Balık Burcunda Yeni Ayın Burçlara etkileri

Karma Astrolog Elif Bozkurter, Balık burcunda yeni ayın astroloji açısından etkilerini yorumladı ve burçları nasıl etkileyeceni analiz etti.

BALIK BURCUNDA MİSTİK BALIK YENİ AYI ETKİLERİ 

Ay Düğümlerini karelediğinden 2021 yılının genel olarak konularının Ay Düğümlerinin de İkizler & Yay aksında olması nedeniyle hukuk, din, adalet, üniversiteler, medya, ticaret, ulaşım konularında sancılı olaylar yaşanabileceği, bu konularda yeni bir döneme geçileceği bazen de fanatizm varan fikirlerle sorunlar yaşanabileceğini gösteriyor. Ülkemizin ise 10.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay, ülkemizin kendi burcu olan Akrep burcuna ve yükselen burcu olan Yengeç burcuna olumlu açılar yaptığından dolayı bu Yeni Ay itibariyle daha güçlenebileceğimiz bir döneme gireceğimizi ama halen gizli düşmanlarla uğraşacağımızı, özellikle yer altı kaynaklarımızla ilgili yeni gelişmeler olurken bazı dünya ülkeleri tarafından düşmanlık görebileceğimiz ön görüşündeyim..

COVİD-19 VAKALARINDA ARTIŞ OLABİLİR!

Ayrıca bir çok gezegenin özellikle Neptün’ün düğümlere zorlayıcı açıları hava muhalefetleri, ciddi yağış, sel, denizlerde oluşabilecek sorunlar olmasına sebebiyet verebilir. Aynı zamanda zehirlenmeye açık bir süreç ve gene Yeni Ay itibariyle Covid-19 vaka sayılarında korkunç bir artış gözlemlenebilir dikkatli olun!

ŞANSLI BURÇLAR YENGEÇ VE AKREP

Bireysel olarak Venüs kavuşumlu Yeni Ay da bazı Balık, İkizler, Başak burçları aşk ve paradan yana şanslı bir döneme geçerken bazıları zorlanabilirler. Ancak Yengeç ve Akrepler Yeni Ay’ın şanslıları olacaktır!

Diğer burçlar ise daha stabil ama başka bir paylaşımda onları da yazacağım merak etmeyin!

BALIK YENİ AYININ BURÇLARA ETKİLERİ 

KOÇ BURCU
Yeni ay da meditasyon yapabilirsiniz. Bilinç altınızda olan korkular bitiyor ve yeni başlangıçlar yapma zamanı. Gizli kalan olaylar açığa çıkabilir.

BOĞA BURCU
Yeni ay; Sosyal ve arkadaşlık çevrenizde değişim yenilik var. Başlatılan yeni projeler ile birlikte para kazanma zamanı

İKİZLER BURCU
Yeni ay; Kariyerde yeni dönem Terfi iş değiştirmek veya zam beklentiniz var ise güzel etkiler. Toplumsal statünüzde değişim söz konusu

YENGEÇ BURCU
Yeni ay; yurtdışı bağlantılı işler ticaret ve belki eğitim hayatının yeniden başlaması olabilir.

ASLAN BURCU
Yeni ay da ortaklı işlerde ve başkalarının kazanımları konusunda birtakım durumlar olabilir. Gizemli konular önünüze gelebilir.

BAŞAK BURCU
Yeni ay; aşk ilişkiler konusunda başlangıçlar yapabilirsiniz.mevcut ilişkinizi gözden geçirin. Güzel bir dönem değerlendirin.

TERAZİ BURCU
Yeni ay itibariyle sağlığınıza gereken özeni gösterin. Birlikte çalışma yaptığınız kişiler ve rutin işlerinizde değişimler olabilir.

AKREP BURCU
Yeni ay ile çocuklarınız ve onların durumları konusunda gündemler var. Hobilerinize ve aşka da zaman ayırmalısınız.

YAY BURCU
Yeni ay; aile, kökler belki yer değişimi yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar size iyi gelecek.Kariyerinizde yeni bir iş ve değişim olabilir.

OĞLAK BURCU
Yeni ay; kısa bir seyahat yapabilirsiniz yakın akrabalar ile ilgili durumlar söz konusu olabileceği gibi aracınız ile ilgili ihmal ettiğiniz bir durum var ise harekete geçin ve trafikte dikkatli olun.

KOVA BURCU
Yeni ay da para maddi durumunuz ve geleceğe dair planlarınızı hayata geçirme zamanı. Başlatmak istediğiniz ne var ise harekete geçin.

BALIK BURCU
Yeni ay sizin için harika bir dönem Venüs ve güneşte sizin burcunuzda parlayacağınız kendinizi iyi hissedeceğiniz ve ön planda olacağınız güzel bir zaman dilimi değerlendirin…

Formsante.com.tr

Yorumlar