Yeniçağ

Siriusçulara göre Tİre uzaylı üssü olabilirmiş!

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Erhan Kolbaşı, klasik pazarlama taktiği ile yazacağı kitap öncesinde medyaya demeç verip, uzaylılar ve UFO'lara dair bildik tezlerrini sıraladı.

Siriusçulara göre Tİre uzaylı üssü olabilirmiş!

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Erhan Kolbaşı, Yeni Asır'ın 29 Eylül'de "Uzaylılar yine Tire'yi seçti" başlıklı haberinden sonra deneyim yaşayan bayan ilkokul öğretmeni ile Tire'de bir araya geldi. 53 yaşındaki bayan öğretmenin gözlemini en ince detayına kadar dinleyen Kolbaşı daha sonra son gözlemin gerçekleştiği Akkoyunlu mahallesine giderek video ve fotoğraf çekimleri yaptı.

27 Eylül'de, Tire yakınlarında parlak cismi cep telefonu ile görüntüleyen bayan öğretmenin anlattıklarının daha önce deneyim yaşayan tanıklarla büyük oranda örtüştüğünü belirten Kolbaşı, "Benzer deneyimler tüm dünyada artarak devam edecek" diye konuştu.

MADENLERE İLGİ İDDİASI

Bugüne kadar dünya dışı varlıklarla ilgili Tire'de ilginç olaylar meydana geldiğini ifade eden Kolbaşı, "İzmir ve çevresindeki gözlemlerde son zamanlarda ciddi artışlar yaşanıyor. Dünya dışı varlıkların farklı motivasyonlarla gezegenimizi ziyaret ettiklerini, ayrıca, altın, uranyum veya bor gibi kıymetli madenlerle de yakından ilgilendiğini düşünüyorum. Gerçekten görünmek isterlerse görünüyorlar. Veya tam tersine ışığı kırarak ya da daha farklı kamuflaj teknolojileriyle görünmez olabiliyorlar. Güpegündüz üzerinizden bir futbol sahası boyunda bir gölge geçebiliyor. Ancak gökyüzüne baktığınızda hiç bir şey göremiyorsunuz. Artan gözlem sayısına bakarak, bu bölgede dünya dışı ziyaretçilerin üssü olabileceği ihtimalini de göz ardı edemeyiz" şeklinde konuştu.

TOPLUMU AYDINLATMAK İÇİN KİTAP YAZIYORMUŞ

Dışişleri Bakanlığı'nda, 25 yıl diplomat olarak görev yapan Erhan Kolbaşı, geçen yıl kariyerini noktaladıktan sonra toplumu aydınlatmak amacıyla kitap yazmaya başladı. "Galaktik Diplomasi" kitabında, dünya dışı uygarlıklarla buluşmanın yakınlaştığını anlatan Kolbaşı, Ekim ayı sonunda okurlarıyla buluşacak olan "Kozmik Dokunuş - In Vitro" kitabında ise ağırlıklı olarak Türkiye'deki temas ve alıkonma vakalarının yer aldığını belirtti.

NADİR UYSAL - YENİ ASIR

Yorumlar