Yaşam

Nergis Kumbasar: Herkes Kim Kardashian

İş hayatıKolejli İş Dünyası Zirvesine katılan oyuncu Nergis Kumbasar, aynı zamanda MAG’a özel açıklamalarda bulundu.

Nergis Kumbasar: Herkes Kim Kardashian

 Genç yaşından itibaren oyunculuk mesleğine ilgi duyduğunu söyleyen Nergis Kumbasar; Haluk Bilginer, Ahmet Mümtaz Taylan ve Levent Ülger gibi isimlerin oyunculuk gelişiminde etkili olduğunu söyledi.

Oyunculuğun çok zor bir sektör olduğunu belirten Kumbasar, “Oyunculuk çok geniş bir kavram. Bu sektörde emin adımlarla ilerlemek altın kural. Camiada sonradan unutulan çok isim var. Amaç, vurgun yapmak olmamalı. Doğru yönlendirme ve adımlarla ilerlenmeli.  Türk dizilerini değerlendirecek olursam; kendim de senaryo yazdığım için şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Türk dizilerinde senaryo sıkıntısı var. Taklit olayını bitirmemiz gerekiyor. Her şeyi çok hızlı tüketiyoruz” dedi.

Mankenlik yapabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan mankenlik diploması alan Nergis Kumbasar, “Eskiden mankenlik yapmak için diplomanın önemi çok büyüktü. Üniversite eğitimimi yarıda bıraktım ve mankenliğe başladım. Giyim tarzımız şimdiki gibi standartları olan bir durumda değil gayet doğaldı. Şimdi herkes bakımlı, herkes Kim Kardashian” dedi.

Daha fazlası MAG dergisi'nde. MAG dergisi'nin, Jülide Ateş’in kapak yıldızı olduğu Kasım sayısında birbirinden renkli içerikleri, özel röportajları ile bayilerde.

Yorumlar