Yaşam

Evden kaybolan kedinin kargoya verildiği anlaşıldı!

İade edilen kargo paketine gizlice giren kedi Utah'tan California'ya postalandı. Amazon çalışanının kargoda bulduğu kedi günler sonra sahiplerine kavuştu. Günlerce aç ve susuz kaldığı halde kedinin sağlığında herhangi bir sorun olmadığı tespit edildi.

Evden kaybolan kedinin kargoya verildiği anlaşıldı!

 ABD'nin Utah eyaletinde bir aile, iade etmek üzere California'ya postaladıkları kargo paketine gizlice giren kedilerine günler sonra kavuştu.

GALENA ADLI KEDİ 10 NİSAN'DA ORTADAN KAYBOLDI

Yerel KSL TV'nin haberine göre "Galena" adlı kedinin sahipleri, 10 Nisan'da ortadan kaybolan evcil hayvanlarını bulabilmek için evlerinin çevresinde arama yaptı, mahallenin dört bir yanına kayıp ilanları astı.

Kedileri eve geri dönmeyince kayıp ihbarında bulunan Clark ailesi, günler sonra Los Angeles'taki veterinerden sürpriz telefon aldı.

MİKROÇİPİ SAYESİNDE KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Veteriner hekim, "Brandy" isimli Amazon çalışanının teslim aldığı kargo paketinde bulduğu mikroçipi olan sahipsiz kediyi kendisine getirdiğini söyledi.

Böylece kedinin, ailenin iade için Utah eyaletinden California'ya postaladığı paketlerden birine fark edilmeden girdiği anlaşıldı.,

GÜNLERCE AÇ VE SUSUZ KALDI

Bu süreçte kedinin, günlerce aç ve susuz kaldığı, sağlığında herhangi bir sorun olmadığı bildirildi.

Kayıp kedisine kavuştuğu için çok mutlu olduğunu belirten Carrie Clark, "İlk başta veterinere inanmadım ve bunun bir şaka olduğunu düşündüm. İnanılmaz bir kavuşma anı oldu. Galena'yı tekrar kucağıma aldığımda titremesi anında durdu." ifadelerini kullandı.

Zeynep Katre Oran - aa

Yorumlar