Ruhsal

Adele yeniden terapi göremeye başladığını söyledi

Eski eşinden boşanma aşamasında günde beş kez terapiste gittiğini belirten sanatçı Adele yeniden terapi almaya karar verdiğini söyledi

Adele yeniden terapi göremeye başladığını söyledi

Canlı performans yapmaktan korktuğu için ilk kez Las Vegas gösterileri esnasında terapistle görüştüğünü belitren ünlü sanatçı  Adele, 2019’da  Simon Konecki’den boşanma aşamasında günde beş kez terapi gördüğünü açıkladı.

Las Vegas’taki konser serisi sırasında psikolojik destek aldığını dile getiren ünlü İngiliz şarkıcı, “Tekrar terapi almaya başladım çünkü birkaç yıl terapi görmemiştim. Başlamam gerekiyordu" dedi.

Britney Spears: Kaygılarımı at terapisi ile yendimDomuzuyla birlikte çektiği fotoğrafları Instagram'da paylaşan ünlü pop yıldızı, bunalımı at terapisi ile aştığını belirerek kişisel dengesini sağlama sürecini anlattı.

 34 yaşındaki şarkıcı. “Önceden, açıkçası, boşanırken, günde beş terapi seansı alıyordum” itirafında bulundu.

Adele, söyleyeceği şeylerden kendini sorumlu tutmak için terapiye geri dönmeye karar verdiğini açıkladı. Adele, "Şimdi bunu yapıyorum çünkü size her şeyi verebileceğimden emin olmak için her hafta sıhhatli olmak istiyorum” diye konuştu.

Canlı performanstan korkuyor

Şarkıcı ayrıca büyük etkinliklerde performans sergilemenin "onu korkuttuğunu" ve terapistiyle sürekli bunun hakkında konuştuğunu açıkladı.

“Müzik yapmayı seviyorum ama canlı performansta beni korkutan bir şeyler var ve dehşete kapılıyorum” diyen Adele, “İşte bu yüzden büyük bir turne sanatçısı değilim. En son bunu yapabildiğimi kanıtlamak için yaptım. Ama bu büyüklükte bir odada bulunma deneyimi, bana hayatımın geri kalanında canlı performans sanatçısı olabileceğimi düşündürüyor” ifadesini kullandı

Yorumlar