tartisma

Ruhsal

Romantik ilişkilerde sağlıklı iletişimin 4 çatlama noktası

Tartışırken çiftlerin birbirlerine yönelik yapıcı ya da eleştirel tutum ve davranışlar ilişkinin gidişatını önemli ölçüde etkiliyor.

Yaşam

Boşanan Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı arasında rapor tartışması

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar karakteri ile ünlenen oyuncu Necati Şaşmaz ile eski Nagehan Kaşıkçı arasında ilginç bir tarışma yaşanıyor.

Ruhsal

Sağlıklı iletişim için Tartışmanın 4 Altın Kuralı

Faydalı bir tartışma için; birbirimize saldırmıyoruz, savunmaya geçmiyoruz, sorunu ört bas ederek yatıştırmaya kalkışmıyoruz ve aramıza buzdan duvarlar örmüyoruz!

Bilim

Yarasaların kendi aralarında tartıştıkları keşfedildi

Mısır meyve yarasalarının problemleri (birbirlerine) ilettikleri tespit edildi.

Medya ve Sinema-TV

SİSAY: Sinema salonu işletmecileri geri adım atmalı

SİSAY Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Sezgin, yapımcıların desteklenmemesi halinde, Türkiye film sektörünün çıkmaza girer dedi.

Yurt

Düğünde takı tartışması yeni evlileri ayırdı

Çorum'daki düğünde takılan takılar nedeniyle gelin ve damadın ailesi arasında anlaşmazlık çıktı. Olay karakola taşındı. Tartışan çift de düğün günü ayrılık kararı aldı.

Sağlık

Uzmanlar çocukların yanında kavga edilmemesi konusunda uyardı

Uzmanlar, ebeveynlerin çocukların gözü önünde tartışıp kavga etmesinin çocukların gelişimini olumsuz etkileyerek ciddi travmalara neden olabileceğini anlattı.

Spor

Galatasaray, 3 haftada 6 puan kaybetti

Galatasaray, Süper Lig'de Medipol Başakşehir ile üst üste oynadığı 4 müsabakayı kazanamadı. -Adebayor, sarı kırmızlı ekibe 2. kez hat-trick yaparak Galatasaray'a 6 gol attı.