sadberk-hanim-muzesi

Moda

Mâzîden Âtîye Zarâfet sergisi

Latife Hanım, Mevhibe İnönü ve Afet İnan’ın elbiselerinin ilk kez bir arada sergilendiği Mâzîden Âtîye Zarâfet, Osmanlı Devleti'nin Son Döneminden Cumhuriyet’in İlk Yıllarına Kadın Kıyâfetleri sergisinde Atatürk'e özel...

Kültür Sanat

Sadberk Hanım Müzesi'nin el yazmalarına Amerika'dan destek

Bank of America’nın tarihi miras desteği bu yıl Sadberk Hanım Müzesi Koleksiyonundan Onüç Elyazması ve Tezhipli Hat Eserinin Konservasyon Projesine layık görüldü.

Kültür Sanat

Sadberk Hanım Müzesi Koleksiyonundan Motifler sergileniyor

Sadberk Hanım Müzesi Koleksiyonundan MOTİF Sergisi 9 Kasım 2020 - 31 Ekim 2021 tarihlerinde Sadberk Hanım Müzesi'nde ziyaret edilebilir.

Kültür Sanat

Yazıda Ahenk ve Renk Sergisi sizi bekliyor

Yazıda Ahenk ve Renk Sergisi, 22 Aralık 2019 tarihine kadar, çarşamba günleri hariç her gün 10:00-17:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Kültür Sanat

Yazıda Ahenk ve Renk sergisinden örnekler

Sadberk Hanım Müzesi, Vehbi Koç Vakfı’nın 50. kuruluş yıldönümünü kutladığı 2019 yılında, koleksiyonları arasından özel bir seçkiyi sanatseverlerle buluşturuyor.

Kültür Sanat

Kütahya Çini ve Seramik Koleksiyonu sergisi

Sadberk Hanım Müzesi Kütahya Çini Ve Seramik Koleksiyonu'nda yer alan 274 parça eşsiz Osmanlı eseri 8 Marttan itibaren Sadberk Hanım Müzesi'nde sergilenecek.

Kültür Sanat

Sadberk Hanım'ın Kütahya seramikleri

Sadberk Hanım Müzesi, 8 Mart - 25 Kasım 2018 tarihleri arasında “Kütahya Çini ve Seramik Koleksiyonu" sergisine ev sahipliği yapacak