otel

Turizm

Reklamcıların yeni hedefi oteller

Outdoor reklamlarını yaşam alanlarına taşımak isteyen reklamcıların gözde mekanlarından biri de oteller. Otel Reklamcılığı ile markaların yabancı ziyaretçilere daha kolay ulaşması hedefleniyor.

Turizm

Kış Aylarının En Güzel Tatil Seçeneklerinden Romantik Şömineli Oteller

Sevgililer Günü’nün de en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alan Romantik Şömineli Oteller, balayında ve evlilik tekliflerinde de en iyi alternatiflerden biridir

Şirket

Fairmont Quasar İstanbul ikinci yılını kutluyor

Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar İstanbul, uluslararası ödülleri, kent yaşamına değer katan çağdaş sanat etkinlikleri ile ikinci yılını kutluyor.

Eğitim

Turizm öğrencilerine okul olacak otel sayısı artıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığınca, turizm meslek lisesi öğrencilerinin eğitimlerini sürdüreceği 3 partner otelle daha protokol imzalandı.

Şirket

Hilton'dan Maslak'a görkemli otel

Hilton Istanbul Maslak; Hilton’un Türkiye’de genişleyen portföyüne İstanbul’un hareketli iş ve finans merkezinde büyüleyici bir otel daha ekledi.

Yaşam

Seda Sayan'ın otel projesi tarihe karıştı!

Seda Sayan Cihangir’deki binasını tarihi eser olduğu için otele çeviremedi.

Ekonomi

Grip Oteli adıyla kobaylık ucuza getirilecek!

İlaç firmaları yeni geliştirdikleri grip ilaçlarını deneyecek kobay insanları oteller aracılığı ile temin etme taktiğini uyguluyor.

Yaşam

Anthony Bourdain intihar etti

TV programcısı ve şef Anthony Bourdain intihar etti. ABD'li şef, Emmy ödüllü televizyon programcısı ve yazar Anthony Bourdain 61 yaşında otel odasında ölü bulundu.

Şirket

Hilton'dan tatilcilere 'yaz İndirimi'

Hilton’un 500 otelinde geçerli ‘Yaz İndirimi’ kampanyası, tatilcilere yüzde 25’e varan tasarruf imkanı sunuyor

Yurt

Muğla'da sit alanına yapılan otel yıkıldı

Muğla'nın Datça ilçesinde sit alanındaki otel inşaatı mahkeme kararının ardından belediye ekiplerince yıkıldı.

Turizm

Erken rezervasyonda İngiliz turistler öne geçti

İngiliz turistin tercihiyle bilinen Didim'de iki sezondur aradığını bulamayan oteller, 2018 sezonu için bu ülkeden gelen erken rezervasyonlarla yüzde 50 doluluğa ulaştı.

Şirket

Radisson Blu, Beyrut'ta yeni otel açtı

Radisson Blu, Lübnan’ın başkenti Beyrut'taki ikinci otelini açtı. 127 odalı Radisson Blu Hotel Beyrut Verdun, kentin en şık bulvarlarından ve en iyi alışveriş merkezlerinden Verdun Ana Caddesinde yer...