kahin

Xfiles

Şair Müştak Baba'nın kehanetleri

Şair Müştak Baba'nın Ankara'nın 1923 yılında başkent olacağını yaklaşık yüz sene önceden ebced hesabı ile işaret etmiştir. Bu bir kehanet miydi, yoksa harflerin cifre uyması bir rastlantı mıydı?

Yeniçağ

Klaros'taki enerjiyi hisseden pek çok insan var

Arkeolog Onur Zunal, İzmir'in Menemen ilçesindeki antik kenanet merkezi için "Burayı hala ziyaret edenler var. Klaros'taki enerjiye inanan pek çok insan var. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok kişi var."...

Yeniçağ

Baba Vanga'nın gerçekleşen kehaneti ve gerçek doğum tarihi

Okülist Yazar Renan Seçkin, Havvanur İncekara ile Mistikalem programına konuk olarak oldu. Baba Vanga'ya ait gösterilen kehanetlerin çoğunun uydurma olduğuna dikkat çeken yazar, onun gerçek bir kehanetini anlattı....

Mitoloji

Prometheus: Ateş Hırsızı

Adı önceden gören anlamına gelen Prometheus kahindir ve Gaia, Kronos'a nasıl devrilece­ğini haber verdiyse, Prometheus da Zeus'un bir gün tahtından düşeceğini bilir.

Astroloji

Baba Vanga'nın yıldız haritasının analizi

Astrolojik burç yorumları ve şifalı taş analizleri ile beğeninizi kazanan yazarımız Karma &Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, ünlü kahin Baba Vanga'nın doğum haritasını yorumladı.

Yeniçağ

Delphi Tapınağında İstanbul kehaneti

İstanbul’un kurulacağının Kehaneti (Kalkedonia adıyla) bu tapınakta yapılmıştır. Bugün İstanbul’da bulunan Yılanlı Sütun ise Delpi Tapınağından getirilerek meydana konulmuştur.

Dünya

Kahin Domuz Marcus'un yarı finalist ülkeleri

Kahin Ahtapot Paul, Euro 2016'da tahminler yapan Fil Nelly'den sonra şimdi de Mistik Domuz Marcus ortaya çıktı ve yarı finalistleri belirlediği iddia edildi.

Xfiles

Baba Vanga'nın kilisesi ve mezarı

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara'nın Bulgaristan'da ünlü kahin Baba Vanga'nın yaşadığı mekanlarla ilgili izlenimleri sürüyor.

Bilim

Mısır'da 4.400 yıllık kahin mezarı bulundu

Mezarın o dönem toplumunda önemli yeri olan bir kadın kahine ait olduğu belirlendi.

Xfiles

Ünlü kahin Baba Vanga'nın evinden izlenimler

Mistikalem.com yazarı, şifalı taşlar uzmanı ve Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, Baba Vanga’nın Petrich’te yaşadığı evi ziyaret etti.

Xfiles

Ünlü kahin Baba Vanga'nın 2018 kehanetleri

1996 yılındaki ölümünden önce pek çok kehaneti bulunan Baba Vanga'nın, 2018 için de iki öngörüsü var.