Astroloji

Baba Vanga'nın yıldız haritasının analizi

Astrolojik burç yorumları ve şifalı taş analizleri ile beğeninizi kazanan yazarımız Karma &Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, ünlü kahin Baba Vanga'nın doğum haritasını yorumladı.

Baba Vanganın yıldız haritasının analizi

Baba Vanga'aya olan özel ilgim sebebi ile haritasında benim merak ettiğim soruların cevaplarına ulaşmak için küçük bir çalışma yaptım.

Yüzyılın en muhteşem kahini olan Baba Vanga 3 Ekim 1911 Doğumlu.

Kahin Vanga'nın asıl adı Vangelina Pandeva Dimitrovai...

Güneş burcu terazi olan Baba Vanga’nın hayattaki katkısı insanlara yardım etmektir.

Güneşin 8. Evdeki yerleşimi her ne kadar terazi burcunda bulunsa dahi burada akrepsel özellikle çalışması kaçınılmazdır. Bu konuma sahip güneş kişinin aurasına gizem ve çekicilik katar. Bu konum insanların onlara kimsenin bilmediği veya bilemeyeceği sırlarını açmasında da etkili olur.

Ünlü kahin Baba Vanga'nın 2018 kehanetleri 1996 yılındaki ölümünden önce pek çok kehaneti bulunan Baba Vanga'nın, 2018 için de iki öngörüsü var.

 

Çok küçük yaşlardan itibaren hayatın karanlık ve bilinmeyen kısmına ilgi duyarlar. Bu konum küçük yaşta ölüm ile yüzleşmeleri veyahut babalarından uzakta kalmalarında etken olabilir. Baba Vanga’nın hayatına baktığımızda küçük yaşta annesini kaybetmiş ve bir dönem yatılı yurtta kalarak babasından uzakta yaşamıştır. Bu konum kişiye özel pisişik yetenekler verebilir.

8. Evde Vindemiatrix ile kavuşumu okültizm ve maji konusunda kişiye yetenek vermekle beraber kişiye dullukta yaşatmaktadır.

8. Evde Vindemiatrix ile kavuşumda bir güneş Baba Vanga’nın bilinmeyen ile köprü oluşunu işaret edebilir. Bu kavuşum iki kez dul kalmasını da açıklamaktadır.

Ünlü kahin Baba Vanga'nın evinden izlenimlerMistikalem.com yazarı, şifalı taşlar uzmanı ve Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, Baba Vanga’nın Petrich’te yaşadığı evi ziyaret etti.

 

8. Ev aynı zamanda cinsellik ile ilgilidir dolayısı ile aşırı cinsellik veya cinsel açlık ya da cinselliğin hiç olmayışı anlamı taşıyabilir . Evliliklerinde cinsellik olmadığı bilinen Baba Vanga’nın sabit yıldız kavuşumu ile bu enerjinin metafizik alana aktığını söylemek sanıyorum yanlış olmaz.

Güneş’inin yöneticisi Venüs Başak burcunda Retrograde ve 7. Evinde düşük dolayısı ile enerjisini güçlü işleten bir pozisyonda bulunmayışı eşleri ile sağlıklı yada tatminkar bir ilişki kuramamış olmasına neden olabilir. Burada Zosma ile kavuşumda bulunan Venüs toplumda kabul edilmeyen davranış ve tutumlar ile birlikte yoksul bir çocuklu, eğitimde kısıtlanma ve gözlerde problemler vermektedir. Baba Vanga yoksul bir çocukluk geçirmiştir, annesini kaybetmesi nedeniyle kardeşlerine bakmak için eğitimi bırakmak zorunda kalmıştır. Sıradışı yapısı sebebiyle toplumun bir kısmı tarafından kabullenilmesi zaman almıştır. Venüs bu konumda yararlı olmaya çalışır. Evliliğinde uyum ve denge kurmaya çalışır.

Merkür’ün 7. Evde Başak’ta corcaroli ile kavuşumuda yine retina ile ilgili problemler anlamına gelir geçirdiği kaza sonucu gözlerine dolan kum yada toprak retinanın zarar görmesine ve görme yetisini kaybetmesine neden olmuştur.

Merkür başak burcunda 7. Evinde spritüel hedeflerini başarmayı sağlayan bir derecede bulunuyor. İnsan ilişkilerinde diyalog ve iletişime inandığını göstermekle birlikte eşini fikir ve mantığına göre seçtiğini gösterir.

Plüton 5. Evde İkizler burcunda menkalinar ile kavuşumda zamanla onur ve popülerlik vermek ile birlikte tehlikeli bir sabit yıldız olması sebebiyle çocuklar konusunda talihsizliği gösterir. Baba Vanga hayatı boyunca çocuk sahibi olmamıştır. 1939 yılında akciğer kanseri olur ve bu süreçte yanına gelen birkaç atlının (sadece kendisinin gördüğü) onu iyileştireceklerini fakat bundan sonra tüm dünyadaki insanların onun çocukları olduğunu söylediklerini söyler. Mars’ın ikizlerde oluşu fikirlerini sonuna kadar savunduğunu ve gerektiğinde sivri dilli olabildiğini göstermektedir. Videolarını izlerseniz sizlerde bunu farkedeceksiniz.

Mars’ın bu evde bulunuşu küçük yaşta aile içindeki sorunlardan etkilendiğini ve kendini kanıtlamak için sorumluluk aldığını gösterir.

Jüpiter’in 9. Evde Akrep’te oluşu hem bilgide derinleşmesini, hem fikirlerinin sınır ötesine ulaşmasını, olgun, ahlaklı ve bilgili oluşunun yanı sıra bir din görevlisi gibi etrafına öğütlerde bulunmasını açıklayabilir. Zuben-el Akrebi kavuşumu ile büyücülük, spritüel konularda, şifacılık ve dönüştürücülük vermektedir. MC Marfik sabiti ile kavuşumu iyilik uğruna verdiği mücadeleyi aynı zamanda otlar ile iyileştirme gücü vermektedir. Vanga otlar ile bir çok insanı tedavi etmiştir.

Uranüs Oğlak Burcunda değişik ve farklı şekilde çalışma vermekle birlikte 12. Ev vurgusu iç dünyasında gel-gitler, arayışlar gerçeklikten kopmaya işaret edebilir.

Baba Vanga'nın kilisesi ve mezarıŞifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara'nın Bulgaristan'da ünlü kahin Baba Vanga'nın yaşadığı mekanlarla ilgili izlenimleri sürüyor.

 

12. Evinde bulunan ay ile hayatını çok ortaya koyarak duygusal dünyasını ifşa etmek istemeyebilir. Şiron Balık burcunda birilerini kurtarmak birilerine ilaç olmak ister. Güçlü bir şifacı ve karmik sorunların farkında bir bireydir. Özünden gelen ilhamlara açıktır. Ve aynı zamanda fiziksel yarasınıda vermektedir. Şiron’un Famoulhout ile kavuşum hem yaralıyor hem de şifa, simya, öngörü, rüyalar ve öte alemle bağlantı kuran biri haline getiriyor. Bu duyu ötesi durumlardan hayatı boyunca şikayetçi olduğu da bilinmektedir, öyle ki uyuyamıyor ve bundan rahatsızlığını çevresindekilere sık sık dile getiriyordu.

8. Evde bulunan Kad Akrep ise Dünya’ya geliş amacının metafizik ilimlerde son yy. kimsede bulunmayan yeteneklerinde derinleşmek olduğunu ve bu amacını gerçekleştirdiğini gösteriyor.

Sürçü lisan ettiysek affola 

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar

Yorumlar