fatma-girik

Medya ve Sinema-TV

Selda Alkor: Cüneyt Arkın yüz tane Brad Pitt ederdi

Bu yıl kaybettiğimiz, Türk Sineması’nın usta isimleri Fatma Girik ve Cüneyt Arkın, 29. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde anıldı

Medya ve Sinema-TV

Yeşilçam'ın efsane yıldızlarından Fatma Girik vefat etti

Türk Sinemasına unutulmaz damga vuran en ünlü 5 kadın oyuncu arasında yer alan usta sanatçı Fatma Girik, İstanbul'da 79 yaşında hayata veda etti.

Yaşam

Ünlü Yeşilçam Yıldızı Fatma Girik hastaneye kaldırıldı

Türk sinemasının ünlü yıldızlarından Fatma Girik göğüs rahatsızlığı şikayetiyle yaşadığı Bodrum'da özel hastaneye kaldırıldı.

Yaşam

Fatma Girik hastaneye yatırıldı

Ünlü Yeşilçam yıldızı Fatma Girik, yürüme güçlüğü dolayısıyla tedavi görmek üzere gittiği Ankara'da hastaneye yatırıldı.

Yaşam

Hastanelik olan Fatma Girik, nazar değdi dedi

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki evinde düşen ünlü oyuncu Fatma Girik hastaneye kaldırıldı ve tedavisinin ardından taburcu oldu.

Yaşam

Fatma Girik: Teklif geliyor ama kabul etmiyorum

Türk sinemasının usta oyuncularından Fatma Girik, Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir arkadaşının sahibi olduğu bir işletmede kısa süre garsonluk yaptı.

Medya ve Sinema-TV

Fatma Girik 75. yaş gününü kutladı

Yeşilçam'ın usta sanatçılarından ve "Şoför Nebahat" adlı filmin başrol oyuncusu İzzet Günay etkinlik adına herkese teşekkür ederek, "Fatma çok eski dostum. Sinemaya birlikte başladık" dedi.

Medya ve Sinema-TV

Fatma Girik 75. yaş gününü kutlayacak

Ünlü sinema yıldızı Fatma Girik Yeşilçam’daki 60. yılını dolmuş durağında kutlanacak

Yaşam

Fatma Girik servetini açıkladı

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Fatma Girik servetini açıkladı. Servetinin Memduh Ün'den Fatma Girik'e kaldığı iddialarına yanıt verdi.