atv

Medya ve Sinema-TV

Sekiz TV kanalından ortak yayınla yarın Türkiye Tek Yürek olacak

Türkiye'nin 8 ulusal televizyon kanalından ortak yayınlanacak Türkiye Tek Yürek kampanyası ile depremzedelere yardım toplanacak.

Medya ve Sinema-TV

Kim Milyoner Olmak İster'in Milyonluk sorusu Batu Alıcı'yı terletti

ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında milyonluk soruyu açtıran Batu Alıcı, soruyu cevaplamakta zorlandı ve çekildi

Medya ve Sinema-TV

Kim Milyoner Olmak İster'de gözler bir kez daha milyonluk soruda

20 yaşındaki Batu Alıcı, ATV'nin Kim Milyoner Olmak İster programında başarılı performans sergileyerek milyonluk soruyu açtırmaya hak kazanan dördüncü yarışmacı oldu.

Medya ve Sinema-TV

RTÜK dizilere ceza yağdırdı

Küfür ve şiddetle sezonu açan dizilere ceza yağdı

Medya ve Sinema-TV

Merer Günlüğü nedir ve feromonun nasıl kokar merak edildi.

ATV'de Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Murat Yıldırım, "Yaklaşık 4500 yıl önce yazılan ve keşfedilmiş en eski papirüs olan Merer Günlüğü'nde ne anlatılır?" diye sordu.İyiciler internnete papirüsün metninde ne...

Medya ve Sinema-TV

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Çin Seddi sorusu

Soru çok basit görünüyordu ama yarışmacı cevabın bu kadar basit olacağına bir türlü emin olamadı.

Spor

Galatasaray - Akhisar Süper Kupa maçının muhtemel 11'leri

Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Türkiye Kupası şampiyonu Akhisarspor, bu akşam Süper Kupa maçında karşılaşacaklar. Her iki takımın olası 11'leri şu şekilde:

Medya ve Sinema-TV

Türk dizileri NATPE 'de boy gösterdi

Televizyon endüstrisinin en önemli organizasyonlarından NATPE tarafından, 25-28 Haziran tarihleri arasında Budapeşte’de düzenlenen fuara Türk dizileri damgasını vurdu.

Medya ve Sinema-TV

Ocak ayında en çok konuşulan TV ve diziler

Televizyon kanalları, yeni yılda farklı yapımlarla birbirleriyle adeta yarışırken, Ocak ayının en çok konuşulan televizyon kanalları ve dizileri de belli oldu.

Medya ve Sinema-TV

Kim Milyoner Olmak İster'in Yılbaşı ünlüleri

Yarışma Programı Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı gecesine ünlü isimlerle hazırlandı. Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı'nda hangi ünlü isimler yarışacak?

Medya ve Sinema-TV

Yılbaşı gecesi hangi televizyonda ne yayınlanacak?

31 Aralık TV yayın akışları netleşiyor. 2018 Yılbaşı programları yılbaşı gecesi Kanal D, TV 8 ve STAR TV’de neler var? 2018 yılbaşı tatilinde ünlüler hangi programlarda olacak?