aday

Spor

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına aday ve vaadi Mourinho

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübünde başkanlığa aday olacağını açıkladı ve "Biz kazanırsak Mourinho'yu Fenerbahçe'nin başına getireceğim." dedi.

Yurt

Altılı Masa adayını ve yol haritasını açıkladı

Altılı Masa olarak görüşmeleri sürdüren Millet İttifakı , cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu açıkladı.

Dünya

Meral Akşener, Altılı Masa'dan ayrıldığını açıkladı

Dün anlaştık metni açıklayan Altılı Masa, bugün dağıldı! 6'lı masadan kalkan İyi Parti başkanı Meral Akşener, adaylığını istediği Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı kendi saflarına davet etti.

Yurt

Polis Meslek Yüksekokullarına 2 bin 500 öğrenci alınacak

Sınavlarda başarılı olarak PMYO'da eğitim gören ve eğitim sonunda başarılı olan adayların polis memuru olarak atamaları yapılacak. İşte başvuracak adaylarda aranacak şartlar

Güncel

Atanacak öğretmen adaylarının sözlü sınav yerleri açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için başvuran adayların sözlü sınav yerlerini e-Devlet üzerinden açıkladı.

Medya ve Sinema-TV

BAFTA Televizyon Ödülleri 2020 adayları açıklandı.

14 adaylık alan Chernobyl, bu yıl BAFTA Televizyon Ödülleri’nde ön plana çıkan yapım oldu. İşte 31 Temmuz'da sahiplerinin bulması beklenen ödüllerin listesi...

Spor

FIFA yılın en iyileri ödülünün 3 adayı belli oldu

FIFA tarafından belirlenen yılın en iyi futbolcuları adayları arasında Real Madrid'den Luka Modric, Juventus'tan Cristiano Ronaldo ve Liverpool'dan Muhammed Salah son üçe kaldı.

Ekonomi

Staj ücretine devlet katkısı üç yıl daha sürecek

Aday çırak ve çıraklar ile işletmelerde mesleki eğitim gören, staj ve tamamlayıcı eğitime devam eden öğrencilerin ücretlerine yapılan devlet katkısı ödemelerinin süresinin uzatılması...

Spor

Fenerbahçe tarihi kongreye hazılanıyor.

Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu hafta sonunda yapılacak.