2023

Kültür Sanat

Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın 2023 yılı ödülleri verildi

Anadolu Turizm Akademisi'nin düzenlediği bu seneki teması “Turistler ile tatil bölgelerinde yaşayan yerel halkın ilişkileri" olan 2023 Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın ödülleri törenle sahiplerini...

Güncel

FIFA Yılın En iyileri ödülleri verildi ve en iyi 11'ler açıklandı

FIFA 2023 Yılının en iyileri ödüllerini açıkladı. 2023 FIFA The Best Ödülü'nün sahibi Lionel Messi, En iyi kadın futbolcu ödülünü, Aitana Bonmati aldı.

Teknoloji

Türkiye'de ve Dünya'da Google 2023 trendleri

Google'da yılın trend olan aramaları açıklandı. İşte 2023 yılında Google arama motorunda en çok aranan kelimeler, isimler ve kavramlar:

Yaşam

3 Türk Kadını 2023 Kadın Liderler Rol Model Listesinde yer buldu

Şirket içinde ve dışında toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlama konusunda çalışmalar yürüten ve öncülük eden uluslararası kadın liderlerin yer aldığı 2023 Heroes Rol Model Listesi'nde 3 Türk kadını yer...

Medya ve Sinema-TV

TFMD Yılın Basın Fotoğrafları Ödülleri verildi

Türkiye Foto Muhabirleri Derneğince (TFMD) verilen Yılın Basın Fotoğrafları 2023 Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Medya ve Sinema-TV

Cannes Film Festivali 2023 Altın Palmiye Ödülleri

Fransa'da düzenlenen 76. Cannes Film Festivali ödülleri açıklandı. Altın Palmiye Ödülü'nü Anatomy of a Fall filmiyle Fransız yönetmen Justine Triet aldı.

Kültür Sanat

2023 Vehbi Koç Ödülü Genco Erkal ve Dostlar Tiyatrosu'nun oldu

Tiyatro sahnesinde 64’üncü yılını dolduran tiyatro sanatçısı Genco Erkal ve kurucularından olduğu Dostlar Tiyatrosu 22. Vehbi Koç Ödülü’ne lâyık görüldü.

Astroloji

Astroloji verilerine göre 2023'te yeni afetler olabilir

Ünlü astrolog Filiz Özkol, 6 şubat 2023 depreminden sonra da gezegenlerin muhtelif sıkıntı sinyalleri verdiğine dikkat çekti.

Astroloji

Şubat Ayı Burç yorumları

2023 yılı Şubat ayında astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri ünlü astrolog Filiz Özkol yorumladı:

Astroloji

Astrolog Dinçer Güner'in 2023 Yılı Burç Yorumları

Aşk, para ve sağlık konularında 2023'te burçları neler bekliyor? Astrolog Dinçer Güner, astroloji meraklıları için yorumladı.

Yurt

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? 2023'te hava nasıl olacak?

2023 daha da sıcak olacak

Yurt

Muhtemel memur maaşı ve emekli maaşı belli oldu

TÜKİ'in enflasyon verisini açıklanmasıyla, memur ve emeklilerin alacağı zam oranı belli olurken, muhtemel 2023 yılı memur maaşı ve 2023 yılı emekli maaşı da belirlenmiş oldu.