2023

Yaşam

3 Türk Kadını 2023 Kadın Liderler Rol Model Listesinde yer buldu

Şirket içinde ve dışında toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlama konusunda çalışmalar yürüten ve öncülük eden uluslararası kadın liderlerin yer aldığı 2023 Heroes Rol Model Listesi'nde 3 Türk kadını yer...

Medya ve Sinema-TV

TFMD Yılın Basın Fotoğrafları Ödülleri verildi

Türkiye Foto Muhabirleri Derneğince (TFMD) verilen Yılın Basın Fotoğrafları 2023 Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Medya ve Sinema-TV

Cannes Film Festivali 2023 Altın Palmiye Ödülleri

Fransa'da düzenlenen 76. Cannes Film Festivali ödülleri açıklandı. Altın Palmiye Ödülü'nü Anatomy of a Fall filmiyle Fransız yönetmen Justine Triet aldı.

Kültür Sanat

2023 Vehbi Koç Ödülü Genco Erkal ve Dostlar Tiyatrosu'nun oldu

Tiyatro sahnesinde 64’üncü yılını dolduran tiyatro sanatçısı Genco Erkal ve kurucularından olduğu Dostlar Tiyatrosu 22. Vehbi Koç Ödülü’ne lâyık görüldü.

Astroloji

Astroloji verilerine göre 2023'te yeni afetler olabilir

Ünlü astrolog Filiz Özkol, 6 şubat 2023 depreminden sonra da gezegenlerin muhtelif sıkıntı sinyalleri verdiğine dikkat çekti.

Astroloji

Şubat Ayı Burç yorumları

2023 yılı Şubat ayında astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri ünlü astrolog Filiz Özkol yorumladı:

Astroloji

Astrolog Dinçer Güner'in 2023 Yılı Burç Yorumları

Aşk, para ve sağlık konularında 2023'te burçları neler bekliyor? Astrolog Dinçer Güner, astroloji meraklıları için yorumladı.

Yurt

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? 2023'te hava nasıl olacak?

2023 daha da sıcak olacak

Yurt

Muhtemel memur maaşı ve emekli maaşı belli oldu

TÜKİ'in enflasyon verisini açıklanmasıyla, memur ve emeklilerin alacağı zam oranı belli olurken, muhtemel 2023 yılı memur maaşı ve 2023 yılı emekli maaşı da belirlenmiş oldu.

Astroloji

Astrolojik açıdan 2023 yılının önemli tarihleri

Satürn, Jüpiter, Plüton ve Ay Düğümlerinin burç değiştireceği yeniliklere ve değişimlere açık 2023 yılının önemli astrolojik tarihlerini içeren 2023 astroloji ajandası

Astroloji

Ocak Ayı Burç yorumları: 2023

2023 yılının ilk ayında astroloji verilerine göre burçları etkileyecek olası halleri ünlü astrolog Filiz Özkol yorumladı:

Astroloji

2023 korkularımızla yüzleşeceğimiz bir aşk yılı

Uzman Psikolog ve Astrolog Özge Genlik, 2023 yılının astrolojik önemine dikkat çekiyor ve "Bu yılı adım adım planlamak, öz doğanıza uygun gerçekçi hedefler belirlemek ve ilk adımı atmak için geç kalmadınız"...