Teknoloji

Oyunda Buz Çağ kampanyası Altın Effie ile ödüllendirildi

İntel Türkiye, Lenovo, Microsoft ve Teknosa işbirliğiyle Lenovo oyun bilgisayarlarının soğutma performansına atıfla hayata geçen "Oyunda Buz Çağı Başlıyor" kampanyası "Altın Effie" ödülü kazandı.

Oyunda Buz Çağ kampanyası Altın Effie ile ödüllendirildi

üçlerini birleştiren Intel Türkiye, Lenovo, Microsoft ve Teknosa "Elektronik Ürünler" kategorisinde pazarlama ve reklam ödüllerinden biri olan "Effie Awards Türkiye"nin kazananı oldu.

Dört şirketin işbirliği ile oyun bilgisayarlarının güçlü soğutma performansına atıfla gerçekleşen "Oyunda Buz Çağı Başlıyor" kampanyası, "Elektronik Ürünler" kategorisinde Altın Effie kazandı.

Happy People Project imzası taşıyan "Oyunda Buz Çağı" reklam kampanyası kapsamında üstün performans sağlayan IntelCore işlemcili, Windows 11 işletim sistemli güçlü soğutma teknolojisine sahip Lenovo oyun bilgisayarlarının sunduğu kesintisiz performans esprili bir dille anlatıldı.

Oyun tutkunları ayrıca, Teknosa'nın beş farklı şehirdeki 16 mağazasında gerçekleşen "Gaming Parkour" etkinlikleriyle Forza Horizon 5, FIFA 2023, Fortnite ve Mortal Kombat gibi dünyaca ünlü oyunları deneyimleme fırsatı buldu.

4 ay boyunca süren yarışmanın kazananı Süleyman Sırrı Özdemirçelik oldu. Şampiyon, büyük ödül olan 100 bin lira değerindeki Teknosa hediye çekini, YouTuber ve Twitch yayıncısı Pqueen'in elinden aldı. Turnuvaya katılan tüm yarışmacılar da 1 aylık "Xbox Game Pass" üyeliği kazandı.

Aa

Yorumlar