Astroloji

Hangi burç nasıl bir eşe ihtiyaç duyar?

Her ne kadar neredeyse hiç kimse yüzde yüz bir burcun özelliğini taşımasa, hatta bireysel haritalara göre çok farklı özellikler söz konusu olsa da her burcun nasıl bir eş istediği ana hatları ile bellidir.

Hangi burç nasıl bir eşe ihtiyaç duyar?

Astrolojiye göre eş seçimi söz konusu olduğunda burç özelliklerinize göre bazı insanlara karşı daha fazla çekim hissedebilirsiniz. 

KOÇ BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Oldukça maceracı ve heyecanlı bir kişiliğe sahipsiniz. Yavaşlamaya da çok niyetiniz olmadığı için size ayak uydurabilecek bir partnere ihtiyacınız var. Kendine güvenen ve risk almaya hazır biri sizinle benzer enerji seviyesine sahip olacaktır. Ayrıca, sizin ilişkideki özgür tavrınızı kısıtlamayacak birine ihtiyacınız var.

BOĞA  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Partnerinize oldukça sadıksınız. Size kendini tamamen adayacak ve sadık olacak birine ihtiyacınız var. Yoğun rutininiz ve sosyal yaşamınızdan dolayı, partnerinizi güvenebileceğiniz ve sırtınızı yaslayabileceğiniz biri olmalı. Öte yandan ilgiye olan düşkünlüğünüz nedeniyle sizi özel hissettirecek biri sizi mutlu edecektir.

İKİZLER  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Girdiğiniz ortamlara kolayca uyum sağlıyor ve insanlarla derin sohbetler kurabiliyorsunuz. Özel hayatınızda oldukça seçici de olsanız birinin sizi seçmiş olması sizi mutlu hissettiriyor. Bu kişi sizi güldürmeli, değerli hissettirmeli ve her anlamda etkilemeli. İlişkinizin sıkıcı ve monoton olmaması için kendinizden farklı kişilere karşı çekim hissedebilirsiniz.

YENGEÇ  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Kocaman bir kalbiniz var ve karşınızdakine çok değer veriyorsunuz ama bunu karşı taraftan görmediğinizde hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Sizi tüm kalbiyle seven, ilgisini hissettiren birine ihtiyacınız var. İdeal partneriniz nazik ve anlayışlı olmalı

ASLAN  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? İlgi odağı olmaya bayılıyorsunuz ve çok yüksek bir özgüveniniz var. Karşınızdaki kişinin size hissettirdiği duygulara çok önem veriyorsunuz. Sizin gibi kendine güvenen insanları oldukça çekici buluyorsunuz. Cesur, kararlı ve risk almaktan korkmayan biriyle birlikte olmalısınız.

BAŞAK  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Sistemli ve mantıklı olmak hayatınızın temelinde yatıyor bu da sizi potansiyel partnerleriniz için ilgi çekici kılıyor. Ruh eşiniz, derin düşüncelere ve ilginç fikirlere sahip olan biri olmalı. Aynı zamanda hırslı ve en az sizin kadar sadık olmalı. 

TERAZİ  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Birlikte olacağınız kişi konusunda çok seçicisiniz ve herkes için sıradan olan standartlar sizi tatmin etmeyecektir. Çekici, zeki, özgüvenli biri muhtemelen sizin ruh eşiniz olacaktır. Fiziksel görünüme de önem verdiğinizi düşünürsek partnerinizin estetik anlayışı da gelişmiş olmalı.

AKREP  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Kişiliğiniz gereği sizi heyecanlandıracak ve ayaklarınızı yerden kesecek birine ihtiyacınız var. Derinliği ve hayalgücü sınırsız olan biri sizi tatmin edebilir. Bilinmeyene karşı çekim hissediyor ve ince espri anlayışına sahip kişilere karşı koyamıyorsunuz.

YAY BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Özgürlüğünüze çok değer verdiğiniz için sizi kısıtlayacak birini istemiyorsunuz. Sizi güldüren ve yeni şeyler denemekten korkmayan birileriyle birlikte olun. Ruh eşiniz size ilham  vermeli, hayallerinizden alıkoymamalı.

KOVA  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Devamlı ruh eşinizi arıyor ve o mükemmel partneri bulana kadar durmak istemiyorsunuz. İdeal ruh eşiniz, zeki, kendinden emin, her konuda rahatça konuşabilen ama en önemlisi de sadık ve güvenilir olmalı. 

BALIK  BURCU NASIL BİR EŞE İHTİYAÇ DUYAR? Evliliklerinde romantik ve anlayışlı bir eş onu mutlu eder. Empati yeteneği kuvvetli ve şefkatli bir ruh ile hayatlarını geçirmek isterler. Aşka aşık olan Balık burçlarının hayallerini gerçekleştirmeye çabalayan ve ilk günlerdeki kadar ilgili olan bir eş tercihi olacaktır. Azıcık zihni dağınık olan Balık burçlarının toparlanması, yersiz üzüntü ve depresyondan çıkmaları için eşi elinden geleni yapmalıdır.

Yorumlar