Astroloji

Haftalık burç yorumları: 25 Eylül - 1 Ekim 2023

25 Eylül - 1 Ekim 2023 haftasında astroloji verilerine göre burçları etkileyebilecek olası halleri astrolog Murat İpek yorumladı.

Haftalık burç yorumları: 25 Eylül - 1 Ekim 2023

Haftanın astrolojik görünümü

Dolunayın etkisi ile konuşmalara dikkat edip kesin yargılara varmadığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız.

Ay’ın konumu:

25 Eylül - 1 Ekim 2023 haftasında Ay, Oğlak burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Boğa burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumları'ndan takip edebilirsiniz.

Haftanın gökyüzü olayları:

Bu haftaya artık güzellik ve para konularını anlatan Venüs ile önüne gelen her şeyi büyüteçle gören Jüpiter arasındaki gerilimli filmin sonuna geldiğimizi müjdeleyerek başlamak isterim. Hani kötücül gezegenlerin işkencesine alıştık bir yerde ama bu iyicillerin birbirine kavgası da malum, bir başka keyifsiz oluyor.

Hafta ortası Mars ile Venüs arasındaki olumlu ilişki zirvesini yapacak ve duygusal anlamda daha yapıcı bir hafta geçireceğiz. Bu anlamda var olan ilişkiyi olumlu yönde ilerletmek için ideal zamanlar.

Hafta sonu ise Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız ve hayatımızda artık “Senin için elimden geleni fazlasıyla yaptım. Her zorluğa göğüs gerdim, artık benden bu kadar” diyebilirsiniz. Özellikle iş ve çalışma arkadaşlarınız ve yakınınızdaki insanlarla ilgili olan bu tip durumlar bu dolunayda kendini çokça konuşturtabilir. Bu dolunay aynı zamanda içimizde “Değdi mi, değmedi mi?“ diye sorgulatırken aynı zamanda hayatımızda radikal değişimlere de neden olacakmış gibi görünmekte.

Genel olarak bakıldığında bu hafta nispeten diğer haftalara göre daha iyi geçecek. Dolunayın etkisi ile konuşmalara dikkat edip kesin yargılara varmadığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu haftaki dolunay, kişiliğiniz ve özellikle irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan bütün fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında bazı şeyleri bırakmanıza neden olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Koç burcundaki dolunay bilinçaltınız, psikolojiniz, hayalleriniz ve rüyalarınız, bunun yanında ruhsal ihtiyaçlarınız, korkularınız, endişeleriniz, duyduğunuz güvensizlikler, sırlarınız, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler, bunun yanında gizli düşmanlar, kendinizi kendi içinizde yetiştirmeniz başlıklarında yapılan işler, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini çok istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında değişime uğratabilir sizi.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Bu hafta yaşayacağınız dolunay, arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler, hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında sizi dönüştürebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta Koç burcunda yaşanacak olan dolunay sizi, statü, toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlarınız, patronlarla ilişkileriniz, iş yapış şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, anne ve anneyle ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan şöhret gibi konular hakkında yolunda gitmeyen başlıkları bıraktırabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Koç dolunayı sizi liseden sonraki eğitim, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, uzak akrabalar, felsefe, din, inanlar, hayatı sorgulama anlamlandırma ile ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, astroloji, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz, akademik hayatınız gibi konular hakkında hızlandırabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Bu hafta yaşanacak olan dolunay sizi finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmek zorunda olan nafaka, vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler gibi konular hakkında dönüştürebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Koç dolunayı bu hafta size açıkça düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (ortaklıklar), yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız gibi konular hakkında biraz koşturtabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta dolunayın da etkisiyle iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar gibi konular hakkında değişim dönüşüm yaşamanız olası.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Bu hafta, aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında dolunay sizi bazı değişimlere sürükleyebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Koç dolunayı sizde yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar, özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar gibi konular hakkında kararlar almanıza neden olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Zeka, iletişim, haberleşme gibi konular, problemlere yaklaşımınız ve bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili durumlar, yakın çevreniz, kardeş ilişkileri ve kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler gibi konular hakkında bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi etkileyebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta Koç burcunda yaşayacağınız dolunay sizi kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısaca maddi bütün varlığınızı anlatan konular hakkında bazı sonlanmalara götürebilir.

Astrolog Murat İpek - ntv.com.tr

astroloji@muratipek.com

Yorumlar