Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 22 - 28 Nisan

22-28 Nisan 2024 haftasına astroloji verilerine göre burçları etkileyebilecek olasılıkları Uzman Astrolog Aygül Aydın yorumladı:

Haftalık Burç Yorumları: 22 - 28 Nisan

HAFTANIN GENEL ASTROLOJİK GÖRÜNÜMÜ

24 Nisan saat 02:48’de Akrep burcunda 4 derecede bir Dolunay gerçekleşiyor. Akrep burcunun etkisiyle bu Dolunay, iç dünyanı keşfetmek ve gizli hislerinle yüzleşmek için mükemmel bir fırsat sunuyor olabilir. Aynı zamanda ilişkilerde de derinlik ve şeffaflık getirebilir.

25 Nisan saat 15:54’te Merkür, Koç burcunda ileri hareketine geçiyor. Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine geçmesi ile cesaret, liderlik ve bağımsızlıkla gücünü daha iyi ortaya koyarsın. Dolayısıyla, daha cesur ve kararlı olabilirsin. İletişimde daha net ve doğrudan olma eğilimi gösterebilirsin.

*********************************************************************

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber yeni bir şeyler yapmak isterken eskinin yükünü atmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Sorunların, pürüzlerin altında yatan nedeni gördüğünüzde burada bir karmaşa yaratmamalı ya da var olan karmaşaya destek vermemelisiniz.

Yolunuza bakmaya, hayatın sunduklarını anlamaya, memnun olacağınız ve çıkaracağınız derslerle neler yapacağınıza odaklanmaya çalışmalısınız. Tekrara düşmemek bu dolunayın en önemli mesajlarından biri olabilir. Olumlu bir dönüşüm, hayat standartlarınızı yükseltecek girişimler, sağlık konusunda iyileşmeler gündeme gelebilir. Fiziksel ve mental açıdan kendinizi nasıl beslediğinize dikkat edin. Bu farkındalık ve önlem hali, hayatınızı yaşam biçiminizi doğrudan etkileyecektir. Hukuksal konular, aile içinde görüşülecek meseleler, ekonomik gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Bu işlemlerinizle ilgili yeni haberler ve gelişmeler önünüze gelebilir. Özellikle sosyal çevrenizin bu konuda etkili olması, dijital mecraların gücünün ön plana çıkması söz konusu olabilir. Kazanımlarınızın nasıl artacağını, gelişeceğini ve bundan duyacağınız memnuniyeti düşünebilirsiniz. Artık rahatlamalısınız. Hayatın sizi rahatlatmasından önce sizin kendiniz için bunu yapmanız önceliklidir. Hedef koyarken bunu da hesaba katarsanız, daha iyi sonuç almanızı sağlayabilir.

25 Nisan'da Merkür'ün burcunuzda ileri harekete başlaması motivasyonunuzu yükseltip işinizi hızlandırabilir. Artık planlarınızı konuşmak, duygularınızı açmak, işlerinizi ilerletmek adına daha etkili bir dönemde olduğunuzu görebilirsiniz. Bu döneme nasıl hazırladığınız önemli olacaktır. Daha net istekler, yeni başlangıçlar, imajınızla ilgili değişimler gündeminizde yer bulabilir. Siz bu noktada kendinizi yetiştirirken hayatınızdaki insanların da aynı doğrultuda olmasını isteyebilirsiniz. Yükselmenize yardımcı olacak, sizi olumsuz etkilemeyecek çevrelerde bulunmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazı ilişkileri olduğu yerde bırakmanız gerekebilir.

 
BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcundaki dolunay ile yakaladığınız ivmeyi yukarıda tutmak, daha ileriye taşımak isteyebilirsiniz. Bu isteğinize gölge düşüren kişileri ya da konuları daha net görebilirsiniz. Aile kurmak, aile işi yapmak, sorun değil huzur konuşmak gündeminizde yer bulabilir.

Bitiş ve başlangıçlar yapmak, bunların kararını vermek ve kararların altında yatan nedenlere göre yeni bir yol çizmekle ilgilenebilirsiniz. Bir aydınlanma yaşayabilir, farkında olmadıklarınıza dair fikirler edinebilirsiniz. Bu da ikili ilişkilerde neyi öncelik yapmanız gerektiğini sorgulatabilir. İş motivasyonunuz yüksek olabilir. Karşılaştığınız durum ne olursa olsun girişimde bulunmak, farklı bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Çatışmakla, savaşmakla ya da karşı durmakla kaybettiğiniz vakti şimdi çaba göstererek telafi edebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle karşılaştığınızda ya da ailenizden bu konuda eleştiriler aldığınızda dik duruşunuzu göstermeniz önemli olacaktır. Yapıcı eleştiriler ve engelleme niyetleri arasındaki farklı görmek adına bu gereklidir.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla duygusal olarak daha makul hissettiğinizi görebilirsiniz. Takılıp kaldığınız hiçbir şeyin size hizmet etmediği gerçeğiyle yüzleşmek zor olsa da bunu başarmış olmanın ya da başaracak olmanın gururunu yaşayabilirsiniz. Çevrenizde olup bitenlere nasıl bir tepki vereceğinizi, yaklaşımlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi gösteren olayları tekrar düşünebilirsiniz. Özellikle gerçek niyetini yeni fark ettiğiniz, sizi yanlış yönlendiren kişileri hayatınızdan uzaklaştırarak kendiniz için yeni bir iyilik hareketi başlatabilirsiniz. Kendi davranışlarınızda da bu olumsuz etkileri görüyorsanız bırakmak ve gündelik yaşantınızı mutlu, keyifli, üretken bir noktaya taşıyabilirsiniz. Sıhhi işlemler, işle ilgili konular ve evrak işlerinizi tamamlamaya başlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 24 Nisan'daki Akrep dolunayı ile beraber yaşantınızı ağırlaştıran ve zorlaştıran konularla yüzleşebilirsiniz. Artık gerçek bir kırılma noktasına ihtiyacınız olduğunu görebilir, kendiniz için yeni seçenekler bulmaya çalışabilirsiniz.

Özellikle sağlığınız konusundaki ihmalkarlığı ortadan kaldırabilir, kontrollerinizi yaptırabilir ve bedensel değişimler için adım atabilirsiniz. Su tüketimine gereken önemi vermelisiniz. Kendinizi güçlü hissetmek değil, gerçekten güçlü olmak ve bu motivasyonu korumak öncelik olmalıdır. Kaygılarınızı sizi ileriye taşıyacak bir etken olarak görmelisiniz. Rahatsız olduğunuz, memnun kalmadığınız, verim ve kazanç elde edemediğiniz durumları olduğu haliyle bırakmak yerine burada neler yapacağınıza odaklanabilirsiniz. Yaşadığınız kaygı bozukluğu, şüphe, iyi fırsatları görememe halinin geçici olduğunu, bu geçiciliğin süresini de yine kendi çabanızla kısaltacağınızı unutmayın. İş konusunda bazı başlangıçlar yapabilir, çalışmalarınızı neticelendirebilir, yeni girişimler ve stratejiler üzerine çalışabilirsiniz. Bu motivasyonun sizi beslediğini gördüğünüzde destek ve imkan bulmanız daha kolay olacaktır. Yeteneklerinizin farkında olmak ve bunları kullanacağınız işleri araştırmak, sektör değişikliği yapmak, çalışma stilinizi ve ortamınızı yenilemek, teknolojik konulara ve yabancı dille ilgili alanlara ilgi duymak gündeminizde olabilir.

25 Nisan'da yönetici gezegeniniz Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla sosyal ortamlarla ilgili kaygılarınız veya sorunlarınız son bulabilir. Tanıştığınız kişilerle iletişiminizi güçlendirmek, bir adım sonrasını düşünmek isteyebilirsiniz. Üzerinizden bir yükün kalktığını hissedebilirsiniz. Bu da kendinizi daha ifade etmenin yanısıra yapabileceklerinizin de önünü açacaktır. Girişimler, sosyal projeler, ekonomik beklentiler noktasında şansınız dönebilir. Bu şansı kullanmak adına hazırlığını yaptığınız, beklettiğiniz her şeyi ortaya çıkarın ve kendiniz için yeni bir sayfa açın.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcundaki dolunay ile beraber ikili ilişkilerde sizi neyin mutlu ettiğini ya da edeceğini düşünebilirsiniz. Bir sorgulama, değerlendirme aşamasında olduğunuzu fark ettiğinizde bir yanlışın ortasında olduğunuz kaygısına kapılmamalısınız.

Bu dönemi sakinlikle, temiz bir zihinle geçirmek gerçekten bir yanlış varsa bunu görmenizi ve doğruya dönüştürmenizi kolaylaştıracaktır.

Çevrenizdeki insanların düşüncelerinin etkisinde kalmamak adına yalnız kalmanız, tek başınıza bir yerlere gitmeniz, ara verdiğiniz ya da başkaları yüzünden hayatınızdan çıkardığınız hobilerle ilgilenmeniz iyi hissettirebilir. Heyecanınızı ve hislerinizi doğru tanımlayabilirsiniz. Alacağınız kararlara bunun etki edeceğini unutmayın. Duygusal konular, çocuklarla ilgili kararlar, maddi beklentileriniz konusunda destek görmek isteyebilirsiniz. Bu desteğin geldiği yer kadar gelmediği yeri de önemsemelisiniz. Ancak bunu üzülmek için değil, artık kangren olan bu yeri kesip atmak için yapmanız gerekecektir. Geçmişten ders alın. Hem sağlığınıza hem ilişkilerinize hem de geleceğe dönük hedeflerinize karşı bunu borçlu olduğunuzu görebilirsiniz. Kaosun değil sevginin ve bunun daimi olması için verilen çabanın peşinden gittiğinizde gerçek mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bu konuda önünüzü açacak insanlarla tanışabilir, duygusal etkileşimler yaşayabilirsiniz.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcundaki geri hareketini sonlandırmasıyla işinizle ilgili beklentileriniz ve çalışmalarınız hızlanabilir. Bekleyen evrak işleri, projeler ve görüşmeler için zaman açabilirsiniz. Daha iyi bir takvim üzerinde çalışmak, yapmak istediğiniz çok şey varken size destek olabilir. Çok yönlülüğün dikkat dağınıklığı ve sonunu getirememe sorunu oluşturmaması için aradaki çizgiyi kaçırmamalısınız. Terfi, zam, iş gereği değişiklikler, yeni sorumluluklar gibi konularda daha hızlı sonuç alabilir ya da bunları gündeme getirebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber hayatınızdaki insanların, ailenizin sizin için önemini bir kez daha fark edebilirsiniz. Zıtlık yaratan, zorlayan durumların hepsinin sizin iyiliğinize geliştiğini görmek daha sakin ve iyicil ilişkiler kurmanızı sağlayacaktır.

Özellikle evlilik, ev sahibi olma, taşınma gibi önemli konularda kararlarınızı bu yeni motivasyonla almak daha iyi sonuçları beraberinde getirebilir. Yaşadıklarınız karşısında daha farklı stratejiler geliştirebilir, davranışlarınızın sonuçlarını ya da insanların size olan yaklaşımlarını daha doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Güvenmek konusundaki duvarlarınızı kaldıracak insanlarla ya da imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Denenmişi denemekten vazgeçip iz olmayan yerlerden yürümeye başlamalısınız. Yeni bir hedef koymak, yeni fikirler üzerine düşünmek, hayatınıza yeni insanlar dahil etmek, yaşam alanınızı yenilemek ya da düzenlemek üzerinizdeki ağırlığı, yorgunluğu atmanıza yardımcı olacaktır.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla beklediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz seyahatleri gündeme getirebilirsiniz. Hem zihninizi toplamak hem de yapmak istedikleriniz için araştırmalarla ilgilenmek motivasyonunuzu yükseltebilir. Daha özgür ve bağımsız hissetmenizin önündeki sosyal ve psikolojik engellerin kalktığını hissedebilirsiniz. Bunların bir daha yaşanmaması, yaşansa da sizi bu denli etkilememesi adına kendinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Psikolojik yatırım yapmanız önemli olacaktır. Felsefi konular, ilgi duyduğunuz alanlarla ilgili yayınlar veya kişiler bu konuda size destek verebilir. Evrak işlemlerinizi tamamlamak, dava ve görüşmeleri sonuçlandırmaya başlamak adına iyi bir etki altındasınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay bir disipline, bir sisteme ihtiyaç duymak kadar bunu nasıl geliştirip uygulayacağınız konusuna ışık tutabilir. Zihninizi neyle meşgul ettiğinizi görebilir ya da bunları kabul edebilirsiniz. Kaygı, şüphe, kendi kendine konuşma ve düşünme halinin sizi etkilememesi yeni uğraşlar edinmeniz ya da mevcut uğraşlarınızın üzerinde daha çok durmanız gerekebilir.

Kitap okumak, faydalı araştırmalar yapmak, sizi aşağıya çekmeyecek insanlardan oluşan bir ortama mensup olmak bu konuda size destek verebilir. Duygusal yoğunluğunuzun hayatınıza ya da işinize olan olumsuz etkisine daha fazla mahal vermemelisiniz. Eksiklerinizin farkına vardığınızda bunları tamamlamak için gerekenleri de görmeniz kolaylaşacaktır. Gündelik yaşantınızla ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Bunları yerine getirmek için daha güçlü ve yüksek bir sorumluluk duygusu hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Yazı işleri ve eğitimleriniz, araç kullanımı, sosyal medya, yakın çevrenizle olan etkileşimleriniz ön planda olabilir. Bazı yanlış anlaşılmaların, belirsizlik ve ikilemlerin çözülmesi sizi rahatlatacaktır. Kiminle ne paylaştığınız, kimden ne duyduğunuzun önemli olduğu bir dönem olabilir. Dedikodu ve önyargının etkisinde kalmamak için mantıklı ve adil hareket etmelisiniz.

25 Nisan'da yönetici gezegeniniz Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla beraber ekonomik sancılarınız son bulabilir. Daha rahat adım atabilir, paylaşımlarda bulunabilir ve işinizi gösterebilirsiniz. Kendinize seçtiğiniz hedefin bir korkuya ya da anlık heyecana dönüşmemesi için sistemli çalışmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Ortaklı işler, eşinizden/ailenizden gelecek destekler ya da miras gibi konularda süreç hızlanabilir. Elinizin bollaşması, beklentilerinizin gerçekleşmesi, yaptığınız değerlendirmelerin yürürlüğe girmesi gibi gündemleriniz olabilir. Riskleri bilmek, önemli kararları verirken acele etmemek konusundaki gayretinizin meyvelerini toplayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber sizi yanılgıya ve kayıplara uğratan durumların iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Alacak verecek, ortaklık, hak ve miras paylaşımı gibi konularda iyi niyetinizin suistimal edilmesiyle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Buradan almanız gereken mesaj, adım atmadan önce araştırmak ve işleri resmiyete almaktır.

İnsani duygularınızın ağır basması bazı manipülasyon ve ekonomik sorunlara neden olabilir. Bununla daha fazla sınanmak, kontrolü ve güveni yitirmemek için daha net bir çizgi çizmeniz gerekebilir. Hukuki süreçlere taşınan konular, bankalarla ilgili işlemler, yaptığınız işlerin geri dönüşleriyle ilgili haberler alabilirsiniz. Kazançlı çıkmak veya hakkınızı almak kadar bunları korumanın, benzer durumun önünü kesmenin de önemli olduğunu unutmamalısınız. Kendi girişimleriniz, iş planlarınız gündeminizde yer bulabilir. Hayallerinizdeki gibi bir hayat yaşamak, standartlarınızı ve ilişkilerinizi iyileştirmek adına önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararların bir kısmını duygusal gelişmeler oluşturabilir. Gerçek değerin sözle değil eylemle olduğuna olan inancınızın ağır basması, sizin de hislerinize göre eylemde bulunmanız dengeleri iyi yönde değiştirecektir.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla ikili ilişkilerin girdiği çıkmazların yönü değişebilir ve sorunlardan uzaklaşabilirsiniz. Cesur olmak ve haddi aşmak arasında çizgiyi doğru anladığınız ve anlattığınız bir dönem olabilir. Birlikte güzel zaman geçirmek, iyi işler yapmak, odaklanacak ve ileriye götürecek seçenekler üzerinde durmakla ilgili kaygılarınız son buluyor. Evlilik, ortaklık, hukuksal konular gibi resmi süreçleri olan işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Hayatınıza, kaybettiği değeri geri veriyorsunuz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 24 Nisan'da burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile sınırlarınızı aşmanın, farklılaşmanın ve iyileşmenin önünün açıldığını görebilirsiniz. Mutsuz, gergin ve anlaşılmaz hissettiren duygulardan arınıyorsunuz. Bunlara zemin oluşturan alışkanlıklarınız ya da ilişkilerinize keskin bir çizgi çizmelisiniz.

Zorunluluk hissettiğinizde başka bir alternatif ya da olayın gerçekliğini görme şansınız azalır. Dolunay ile hislerinizden ve bunların size yaptırdıklarından emin oluyorsunuz. Yaşam alanlarınıza ve şeklinize yönelebilir, bir arınma ve toparlanma dönemine girebilirsiniz. Fazla eşyalardan kurtulma, sağlıklı beslenme ve yaş alma, taşınma, ev sahibi olma ya da evlilik gibi zor karar vereceğiniz konular size yeşil ışık yakıyor. Aile ortamında yapacağınız önemli konuşmalar bu ışığı daha iyi görmenize ve kullanmanıza yardımcı olabilir. Gizli kalmış, saklanmış durumlar ortaya çıkabilir. Planlarınızın bozulduğunu, hayallerinizin yıkıldığını zannederken aslında bir felaketin eşiğinden dönmüş olabilirsiniz. Bu motivasyonla ve olgunlukla baktığınız her şeyin sizi bir adım sonrasına daha rahat götüreceğini bilmelisiniz. İş kurma, sosyal alanlarda yenilikler yapma, sorunların kaynağını bularak ilerleme konusunda şanslı etkiler altındasınız.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcundaki geri hareketini sonlandırmasıyla özellikle sağlık konularındaki aksaklıkların önüne daha hızlı geçebilirsiniz. Bir rutin oluşturmaya ve kendinizi her geçen gün daha iyiye dönüştürmeye hazırlanmak için iyi etkiler altındasınız. Sizde stres, kaos, yorgunluk ve dürtüsellik oluşturan durumları değiştirebilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz durumlar söz konusu ise de bunlar karşısındaki tutumlarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Aşırı ve hızlı hareketlerden kaçınmalı, denge kurmayı öğrenmeli, yoğun programlarınız varsa günü planlayarak ilerlemelisiniz. En azından bir çerçevenizin olması size kapasitenizi doğru ve etkin kullanma fırsatı sunabilir. İş görüşmeleri ve sorumluluklarınızla ilgili konuların neticelerini almaya başlayabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 24 Nisan'da Akrep burcundaki dolunay ile sizin bir tehdit oluşturan durumların gerçekliğini ortaya çıkarabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Eğer şanslıysanız ve iyi niyetinizi korumayı başardıysanız, bu gerçeklikler hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan önünüze düşebilir.

Kendinizi suçladığınız, sorguladığınız durumların bir manipülasyondan ibaret olduğunu görebilirsiniz. Çevrenizdeki herkesin her söylemine kulak asmamayı doğruluğunu teyit etmeyi ve iyi niyetin de kontrollü olmasını önemsemelisiniz. Fikirlerinizi, hislerinizi, bir sonraki adımınızı, özel yaşamınızı gizli tutmanız ya da sınırlı bir çerçevede bırakmanız gerekebilir. Özellikle yeni iş girişimleri, projeler, tanışmalar gibi konularda dikkatli olmalısınız. Yaşadıklarınızdan ders çıkarmalısınız. İyiler sonunda hep kazanır ama bu öngörüde bulunmamayı, hisleri takip etmemeyi ve yaşananları görmezden gelmeyi gerektirmez. Bazı büyüklerinizin bu konudaki önerileri işinize yarayabilir. Sağlık gündemleriniz ve gündelik hayatınızla ilgili konularda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bu konuda sorumluluklarınızı yerine getirmeye, doktorunuzun tavsiyelerine göre yaşamaya ve kendi kendinizi tuzağa düşürmemeye özen göstermeniz önemli olacaktır.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla duygusal ve sosyal konularda şansınız artabilir. Kendiniz gibi olacağınız ve bunu daha iyi ortaya koyacağınız alanları, konuları tercih edebilirsiniz. Bu tercih size yeni insanlar getirecek, mevcut ilişkilerinizi daha iyi sürdürmenize yardımcı olacaktır. Hayal kurmayı ve bunlar üzerinde çalışmayı gerektiren işlerinizi yürürlüğe koyabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Aile ve çevre desteğiyle yapacağınız bazı girişimler ses getirebilir. Eğlenceye, zamanı keyifli geçirmeye, sevdiklerinize olan ilginiz artabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlakolanlar, 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunayın ardından geleceğinizi geçmişin gölgesinden kurtarıyorsunuz. Bazı olumsuz tecrübeler yaşayıp bunların sonuçlarıyla uğraşmanın ardından bunların nedenlerine odaklanabilir ya da bu nedenlerle karşılaşabilirsiniz. Olayların başladığı yeri ve şekli bilmek, gidişatı belirlemek konusunda size yardımcı olabilir.

 Mantığınızı ve strateji gücünüzü bu bakış açısıyla kullandığınızda yaşadıklarınızı doğru anlamlandırabilir, ihtiyacınız olanları alıp yolunuza devam edebilirsiniz. Güveneceğiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bazı ilişkilerin sonlanması ve yarattığı hayal kırıklığı bu durumu zorlaştırsa da artık takılıp kalmamayı öğrendiğiniz için eskisi gibi olmadığını biliyorsunuz. Tutkuyla bağlanacağınız bir iş ya da yaptığınız işin kazanımları, çekeceğiniz dikkat, vereceğiniz mesajla motivasyonunuz yükselebilir. Peşinden gidebilme cesareti gösterdiğiniz ve bunu sağlıklı adımlarla yaptığınız her şeyin sizi besleyeceğini göreceksiniz. Buna duygusal etkileşimler de dahildir. Değer verdiğiniz insanların size olan yaklaşımlarının netleşmesi sizin de hislerinizi netleştirecektir.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla aile ortamınızdaki yanlış anlaşılmaları, kırgınlıkları aşabilirsiniz. Gündeminizde bunlar yoksa bile, olmaması için neler yapmanız gerektiğini daha iyi anlıyor olacaksınız. Çözemediğiniz, askıda kalan, aksaklık çıkan konular ve işlemleri yeniden gündeme getirebilirsiniz. Özellikle satın alma, evlilik, yer değişikliği gibi evraklı, imzalı işleriniz varsa bunları nihayete erdirmeniz ve bu sonuçları hızlıca uygulamanız mümkün olabilir. Taşınma, tadilat, düzenleme, evden yapılacak işler gibi konularda şansınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Beraber vakit geçireceğiniz ortamları yine beraber düzenlemek, aile içi ilişkileri iyileştirebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 24 Nisan'daki Akrep dolunayı ile beraber beklentileriniz karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Karşılaştığınız durumları en iyi şekilde yönetmek, potansiyelinizi de en iyi şekilde göstermenizi sağlayacaktır. Kariyerinizle ilgili kararları alırken bunu neye göre yapmanız ve yapmamanız gerektiğini daha iyi görebilirsiniz.

Artık hedeflerinizi gerçekleştirmek için daha önce denediğiniz fakat başarılı olamadığınız yöntemlerin dışına çıkmalısınız. Tavrınız, üslubunuz, çalışma şekliniz ve ortamınız konusunda yenilikler yapmanız gerekebilir ya da sizden bu yönde beklentiler doğabilir. Mesleki konularda önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Sektörel bazda değişiklikler olabileceği için donanım ve nitelik açısını da önemsemelisiniz. Sizi neyin motive ettiğini biliyorsanız ya da bununla yeni tanıştıysanız onu kaybetmemelisiniz. Kayıpları değil, bunların kazanca dönüşümünü önemseyerek ilerlediğinizde geldiğiniz yerin varmak istediğiniz yerden daha gerekli ve önemli olduğunu fark edeceksiniz.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine geçişi ile etkileyici iletişimin gücünü yeniden yakalayabilirsiniz. Arayı bulmak, ilişkileri dengeye getirmek, herkesin fikrini öğrenip bu şeffaflıkta hareket etmek sizi motive edecektir. Bu da sosyal hayatınızı hareketlendirecek, yakınlarınızla yeniden bir araya geleceğiniz gelişmeler oluşturacaktır. Sadece bu konuda değil, kendinizi yetiştirmek adına da işleri yoluna koyabilirsiniz. Eğitim planlarınız, seyahat işlemleriniz konusunda da önünüz açılıyor. Yapmak istediklerinizi bahanelerden, engellerden uzaklaştırıp bir adım atmaya başlayabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balıkolanlar, 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber hayat tarzınız ve inançlarınız konusundaki bağlantıyı, farklılılıkları daha net görebilirsiniz. Bir şeylere körü körüne inandığınızı fark edebilir, bildiğinizin dışında detaylar ve kurallar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir öğrenme ve gelişme sürecindesiniz. Savunma mekanizması geliştirmek, yeni idealler oluşturmak, zamanın ve konuların aynı kalmadığını görmek adına önemli etkiler altındasınız. Bazı kararların, işlerin size göre olmadığını düşünebilirsiniz. Bu durum geri adım atmanız için değil farklı deneyimler elde etme vaktine geldiğiniz içindir. Fırsatları zamanında değerlendirmenin aklınızdaki soru işaretlerine, yaşamdan beklentilerinize bir karşılık vereceğini unutmamalısınız. Yorgun, tükenmiş ve umutsuz olduğunuz yerde kalmaya ısrar etmedikçe bunu aşmanız hatta yok etmeniz mümkün olacaktır. Kendi içinizde kavgasını verdiğiniz konulara çözüm bulmanız, dışarıda olmakla, hayat karışmakla, sorumluluk almakla kolaylaşabilir. İnsanlara olan güveninizin boşa çıkması, bazı sırlarınızın gündeme getirilmesi bu anlamda ittirici bir güç olabilir. Yaşadıklarınızı görmezden gelmeyin. Seyahat işleri, taşınma, iş değişikliği, hukuksal konularda kararlarınızı netleştirecek haberler alabilirsiniz.

25 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla maddi konulardaki adımlarınız hızlanabilir. Beklentilerinizin önündeki engelleri aşmak adına yeni çözümler üretebilirsiniz. Kendi gücünüzü göstermek adına ne planladıysanız o doğrultuda ilerlemeye çalışmalısınız. Borçlarınızı kapatmak, ödemelerinizi kontrol altına almak, yatırımlarınızı planlamak adına hamleler yapabilirsiniz. Bu konuda daha önceki tecrübelerinizi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Kendinize, sevdiklerinize değer vermenin ve bunu gerçek niyetlerle, şeffaflıkla yaşamanın ne kadar öenmli olduğunu hatırlamak sizi motive edecektir.

Uzman Astrolog Aygül Aydın - https://www.hurriyet.com.tr/mahmure

Yorumlar