Astroloji

29 Ocak 4 Şubat haftalık burç yorumları

29 Ocak - 4 Şubat haftasında burcunuzu neler bekliyor? @astrologostr kurucusu Burcu İnci'nin haftalık burç yorumları...

29 Ocak 4 Şubat haftalık burç yorumları

YÜKSELEN KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç'lar, yeni farkındalıklar yaşayabileceğiniz, duygularınızın ve mantığınızın çok aktif olacağı, yoğun bir haftaya başlıyorsunuz…Haftanın ilk yarısı biraz daha stresli olabilir. Hafta sonuna doğru daha rahat kararlar verebilir, mantığınızı ön plana alabilirsiniz.

İş hayatınız ile ilgili sizi zorlayabilecek konular olabilir. Hepsi sizin tam da olmak istediğiniz yere daha hızlı gelebilmeniz için yaşanacak fakat normal olarak olayların içerisindeyken bu kadar olgun bakamayabilirsiniz. Hafta Sonuna doğru Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile üzerinizdeki stres azalır ve yaşadıklarınıza daha yaratıcı bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz.

Bu hafta tutulma haftası…31 Ocak’ta Tam Ay Tutulması ve Dolunay yaşanacak. ”Çok yakın arkadaşız” derken aslında aşık olduğunuzu anlayabileceğiniz, tutulma ve Dolunay’ın etkisi ile yeni hisler oluşabilir. Unutmayın ki, gökyüzü 180 derece çalışır, yani “Aşığız” dediğiniz kişi ile aslında arkadaş olduğunuzu da anlayabilirsinizJ Ya da aşk yaşamak istediğiniz kişi ile aslında arkadaş olamadığınızı fark edebilirsiniz. Senaryo ne olursa olsun, arkadaşlık ve aşk konularında hayatınızda değişiklikler olacağı belli. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…Mutluluklar….

YÜKSELEN BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Boğa'lar için geçmişten gelen bağlantıların kader oyunları yapabileceği bir hafta başlıyor. Bu hafta özellikle iş hayatınız ve yuvanız ile ilgili konularda geçmişiniz ön planda olacak gibi duruyor.

İş hayatınızda zirveyi yoklayacağınız, işinizi yaparken kendinizi tam olarak gösterebileceğiniz bir haftadasınız. Terfi isteyecekler için uygun bir hafta olabilir. İşinizin eğer varsa yurt dışı bağlantıları varsa bu hafta biraz başınızı ağrıtabilir.

Bu hafta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay sizin için iş hayatınız, yuvanız ve eviniz ile ilgili yenilikleri de beraberinde getirebilir. İş hayatınızda egolarınızdan kurtulmuş olarak kararlar verirken yuvanızdakilere her zaman egonuzu daha ön planda tutarak yaklaşacağınız bir dönemdesiniz. Elinizde olmayan, “kaderin bir oyunu mu bu?” diye sorabileceğiniz yeni gelişmelere hazır olun. İkili ilişkilerinizde bu hafta da kısmetiniz gayet açıkJ Güzellikler sizinle olsun…

YÜKSELEN İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken duygularınızın yoğunluğu sizi bile şaşırtabilir. Özellikle gelecek endişesi ve para konularında kaygılarınız artabilir. Hafta sonuna doğru duygularınız daha çok yuvanız ve ailenizle ilgili konulara kayabilir. Faydalı olmak için elinizden geleni yapabileceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.

Bu hafta da ilişkileriniz ile ilgili sınavlarınız devam ediyor. Özellikle ikili ilişkilerde veya ortaklık ilişkilerinde gökyüzünün dersleri devam ediyor… Unutmayın ki her dersten sonra, eğer derslerinizi alırsanız, mezuniyet zamanı gelecek.

Bu hafta 31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay ile uzun zamandır gitmek istediğiniz yurtdışı seyahatinize çıkabilir, öğrenmek istediğiniz konular ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Kardeşleriniz ile ilgili konularda, bu hafta kendinizi de düşünerek karar almanız gerekebilir. 

Her türlü iletişim konusunda sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir; hiç beklemediğiniz kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Kendinizi duygularınızla ifade edeceğiniz, hissettiğiniz tüm duyguları daha da yoğunlaştırarak, hayatınızın temeline alacağınız bir Pazartesi yaşayabilirsiniz.

31 Ocak’ta meydana gelecek olan Tam Ay Tutulması ve Dolunay’ın yükseleni Yengeç burcu. Yani sizin hayatınıza verdiğiniz yön ile ilgili yepyeni kararlarınız olabilir. Kendinizi yeniden doğmuş gibi tanımlayarak, hayat düzeninizde bazı değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Para konularında kendinizi daha iyi hissetmeniz için üzerinize düşenleri yaptığınız, para konularında şanslı bir dönemdesiniz. Tabii unutmayalım ki, gökyüzü iki yönlü çalışır, çok para gelecek derken, harcamalarınız da bir anda artabilir. Miras, prim gelirleriniz veya ödemeniz gereken vergi, kredi gibi kalemlerde farklı gelişmeler olabilir.

Aşk ve çocuklarınız ile ilgili konularda şans yanınızda olacak. Sağlık konularına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

YÜKSELEN ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftanın yıldızlarından biri sizsiniz…

31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay Aslan burcunda yaşanacak. Bu hafta özellikle ortaklarınız, evliyseniz eşiniz ile ilgili bazı gelişmeler, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen konular gündeminiz olabilir. Her durumda ince ve düşünceli davranışlar içerisinde olabilirsiniz. Her konudaki düşüncelerinizde detaylara girdiğiniz ve biraz da felaket senaryoları ürettiğiniz bu dönemde, sevgiliniz ile ilişkinizde detaylara girmeden hayatın akışında keyif almak istediğiniz bir dönemdesiniz. Aşk ilişkilerinde tutku ve maceranın bir arada olacağı bir haftadasınız. Sevgili Aslanlar, eğer bekarsanız bu yıl sizin için eşinizi seçebileceğiniz bir yıl olabilir. Tabii evli olanların da ilişkilerini gözden geçirmeleri gerekebilir. Yani medeni durumunuz, değişikliğe veya gözden geçirmeye gebe.

Hiç beklemediğiniz gelir artışları veya ödemelerde artışlar yaşayabilirsiniz; miras, vergi, prim gibi konular gündeminize gelebilir. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Aileniz ve yuvanız ile ilgili şans yanınızda. Hayat enerjinizi buraya aktararak, pozitif gelişmelerin olmasına fırsat yaratabilirsiniz.

Ekipleriniz ile ilgili konular sizi bu hafta biraz uğraştırabilir…

Sağlığınıza dikkat etmeniz lehinize olacaktır. Başrol oyuncularının hayatlarında meydana gelecek her türlü değişikliğin onlara keyif ve mutluluk getirmesi dileğimizle…

YÜKSELEN BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak'lar bu hafta sizin için en kritik konulardan bir tanesi aşk ilişkileriniz ve eğer varsa çocuklarınız. Geçmişten gelen arkadaşlık ilişkileriniz içerisinde aşka dönüşebilecek durumlar yaşayabilirsiniz. Estetik kaygılarınız bu hafta ön planda olmak suretiyle, dahice planlar eşliğinde pozitif zaman geçirmek istediğiniz bir haftadasınız. Beklenmedik sürprizlere hazır olmanızda fayda var. Fazla düşünmenize ve kılı kırk yararak adım atmanıza sebep veren Merkür, hafta sonuna doğru Kova burcuna geçtiğinde, sizin için de daha yaratıcı ve keyifli enerjiler başlayabilir. 

31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay, aşk ve arkadaşlık ilişkilerinin yanı sıra, bilinçaltınızdaki duyguları ve sağlık konularını da tetikleyebilir. Sağlık ile ilgili kontrolü elden bırakmamanızı tavsiye deriz. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizdekiler ile ilgili duygu yoğunluğu yaşayacağınız, iletişimin sürekli ve canlı olacağı bir hafta olacak.

Evinizde, yuvanızda beklenmedik, sizi zorlayabilecek konular oluşabilir. Bu da bu haftanın nazar boncuğu olabilecek konuları gibi duruyor. Aşkla kalın…

YÜKSELEN TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta yuvanız ve aileniz ile ilgili çözmeniz gereken konular oluşabilir. Fazla düşünceli ve kaygılı olmaya bırakabilirseniz, derslerinizi daha iyi görebilirsiniz. Hafta sonuna doğru Merkür’ün de Kova Burcuna geçişi ile bu daha mümkün olabilir. 31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay tutulması ve Dolunay ilişkileriniz için farkındalıklar yaşamınıza sebep olabilir. Aşka ve dostluğa bakış açınızda değişiklikler oluşabilir. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Özellikle ilk derecelerde olan Teraziler, hafta başında iş hayatlarında duygularına kapılarak, duygusal kararlar alabilirler.

Ortaklarınız veya eşiniz ile ilgili kararlarınızda acele etmeden daha serinkanlı olmanızı tavsiye ederiz.

Para konularında şans yanınızda.

Bu hafta, etrafınızdakilerle yoğun olarak iletişimde kalacağa benziyorsunuz. Mutlu haberler alacağınız, keyifli bir hafta dileriz.

YÜKSELEN AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep'ler, yılın en şanslı burcu sizsiniz diyebiliriz. Jüpiter adeta sizi koruyucu bir melek gibi gözetiyor ve emin olun çok şanslı bir dönem yaşamanıza sürekli destek veriyor. Bu hafta da koruyucu meleğiniz yanınızda.

Enerjiniz tamamen kendinizin üzerinde, biraz gezmek, biraz eğlenmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. 

Para konularında bu hafta sizi zorlayacak gelişmeler oluşabilir.

31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay’ın etkisiyle, yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve iletişim konularında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu enerjilere hafta başında girmiş olursunuz. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Eviniz ve yuvanız ile ilgili akışta kalmanız gereken bir dönemdesiniz. Huzurlu ve mutlu bir hafta dileriz…

YÜKSELEN YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta kendinizle ilgili bazı farkındalıklar ve dersler yaşamanız muhtemel. Hayata bakış açınız, kendiniz ile ilgili sürekli yanlış yaptığınızı düşündüğünüz bir konu bu hafta tekrar gündeme gelecek. Bu yaklaşımınız ile ilgili dersinizi alana kadar aynı yerden sınava tabi tutulacak gibisiniz.

Haftanın bir diğer önemli konusu para kaynaklarınız. Aklınızın, fikrinizin para konularında olacağı bir dönemdesiniz. 31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay’da bu konu ile ilgili yeni gelişmelerin olmasına destek olacak nitelikte. Miras, prim, vergi gibi konular gündeme gelebilir.

Kendinizi arkadaşlarınızla kıyaslamak yerine; nasıl daha keyifli, eğlenceli vakit geçirebileceğinizi düşünürseniz, her şey daha mutlu olabilir.

Mars’ın burcunuzda ilerliyor olması ile daha hareketli günler yaşamaya başlayabilirsiniz.

Duygularınızın ilişkiniz üzerinde yoğunlaşacağı keyifli bir hafta diliyoruz.

YÜKSELEN OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Merkür’ün burcunuzda ilerlemesi ile geçen hafta olduğu gibi, fazla düşünceli olabileceğiniz, sorumluluklarınızı ciddiye alma konusunu abartacağınız bir haftadasınız. Hafta sonuna doğru Merkür’ün Kova burcuna geçişi ile biraz daha keyifli olabilirsiniz.

İş hayatınız ile ilgili şanslı döneminiz devam ediyor. Hedefleriniz doğrultusunda kuracağınız planlarda şans beraberinizde.

31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay tutulması ve Dolunayda Oğlak burcundakiler yardımcı başroldeler. Yani sizi de yakından etkileyecek bir sürece girilmiş durumda. Özellikle ilişkiler ve ilişkilerinizdeki dersler konusunda yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz, ilişkileriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki 2 yıl boyunca burcunuzda ilerleyecek olan Satürn almanız gereken tüm dersler konusunda sizi istediği seviye getirmeye çalışacak.

YÜKSELEN KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Son bir haftadır parlıyorsunuz, bu hafta da parlamaya devam... Güneş burcunuzda ilerlerken bir de 31 Ocak’ta yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay’da başroldesiniz. Sevgili Kova'lar, bu yıl sizin hayat ritminizde ve farkındalıklarınızda önemli değişiklikler yaşayacak, geriye dönüp baktığınızda her şeyin başlangıcı 2018 diyeceksiniz. Son derece kritik bir dönemdesiniz. Hem kendiniz, hem iş hayatınız, hem arkadaş çevreniz hem de aşk hayatınız ile ilgili önemli farkındalıklar ve kararlar almanız çok olası…belli ki hayatın planları sizinkilerden farklı olabilir, değişiyorsunuz….

Bu hafta, geçmişteki ilişkilerinizden gelen bazı kaygılar ve kararlar ile yüzleşme yaşayabilirsiniz. Haftaya duygularınızın son derece yoğun olarak aşk hayatınıza odaklanacağı bir başlangıç yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde egonuzu devreye alarak düşünmeye başlayıp, hafta sonuna doğru duygularınıza mantıksal kriterlerinizi eklemeye başlayıp, duygularınızı derinlere saklayabilirsiniz.

Bu hafta bilinçaltınızdaki korku ve endişeleriniz kendini gösterebilir. Belki de tüm endişelerden kurtulmak için hepsinin ortaya dökülmesi işe yarayabilir.

Özellikle hobileriniz, yapmak istedikleriniz ile ilgili şansın yanınızda olacağı bir haftadayız.

YÜKSELEN BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya aileniz ve yuvanız ile ilgili duygularınızın son derece yoğun olduğu bir başlangıç yapıyorsunuz. Yeni ev almak ya da yeni bir yuva kurmak ile ilgili kaygılarınız yüksek olabilir.

İş hayatınız ile ilgili sular henüz durulmuş değil. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstermeniz gereken dönem devam ediyor.

31 Ocak 2018’de yaşanacak Tam Ay Tutulması ve Dolunay’da sizin için temel konulardan biri sağlık konuları olabilir, hiç risk almadan son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Tutulmada sizi yakından etkileyecek bir diğer konu da bilinçaltınızdaki korkularınız olabilir. Özellikle geçmişten bugüne taşıdığınız korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu dönemde size destek veren kişiler(iş hayatında ekibiniz varsa, evinizde size destek verenler varsa) ile ilgili tartışmalar gündeme gelebilir. Eğer yoksa, yardım almaya karar verebilirsiniz. Tutulmanın tüm etkileri yakında yine burada…

Miras, vergi ödemesi gibi, rutinin dışındaki para konuları ile ilgili şanslı bir haftadasınız.

Yorumlar