Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 17 Şubat 2023

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta biri yerli olmak üzere 4 yeni film gösterime girecek. Vizyondaki filmler; Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık, Uçsuz Bucaksız, Kırmızı Başlıklı Kız ve Bizim Kahramanlar, Winnie the Pooh: Kan ve Bal

Sinemalarda bu hafta: 17 Şubat 2023

Uçsuz Bucaksız

Emanuele Crialese'nin yönetmenliğini yaptığı, Penelope Cruz, Vincenzo Amato ve Alvia Reale'nin başrollerinde oynadığı "Uçsuz Bucaksız", izleyici ile buluşacak.

Fransa ve İtalya ortak yapımı dram türündeki film, 1970'lerde Roma'da yaşayan Clara ve ailesinin hikayesini ele alıyor.

Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık

Yönetmen koltuğuna Guillaume Canet'in oturduğu "Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık"in başrolünde Gilles Lellouche ve Marion Cotillard rol aldı.

Senaryosu Julien Herve ve Philippe Mechelen imzası taşıyan Asteriks ve Oburiks serisinin yeni filminde, Asteriks ve Oburiks ikilisi Çin İmparatoriçesi'ni kurtarmak için bir maceraya atılıyor.

Winnie the Pooh: Kan ve Bal

Gillian Broderick, Paula Coiz ve Chris Cordell'in rol aldığı Rhys Frake Waterfield'in korku filmi "Winnie the Pooh: Kan ve Bal", Christopher Robin tarafından terk edildikten sonra tekinsiz bir ormanda birer katile dönüşen Winnie the Pooh ve Piglet'i konu ediniyor.

Kırmızı Başlıklı Kız ve Bizim Kahramanlar

Erhan Yiğit yönetmenliğindeki yerli animasyon film "Kırmızı Başlıklı Kız ve Bizim Kahramanlar", ormanın düzenini geri getirmek için bir araya gelen Kırmızı Başlıklı Kız, Nasreddin Hoca ve Keloğlan'ın hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Yorumlar