Şirket

McDonald’s’tan Happy Meal alana çocuk kitabı hediye

McDonald’s Türkiye, 2019’da menünün hediye opsiyonuna çocuk kitaplarını da ekledi.

McDonald’s’tan Happy Meal alana çocuk kitabı hediye

McDonald’s Türkiye, çocukların kişisel gelişimine ve eğitimine katkıda bulunmak için 2019’da Happy Meal menüsü alanlara oyuncak seçeneğinin yanı sıra çocuk kitabı seçeneği de sunuyor.

McDonald’s, 2019 içerisinde, “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?” kitap serisiyle üne kavuşan çocuk kitabı yazarı Cressida Cowell’ın sadece firma için kaleme aldığı 12 kitaptan oluşan “Treetop İkizlerinin Maceraları” adlı seriyi Happy Meal menüsünün hediye seçenekleri arasına ekledi.

Her ay seriden iki kitap, Happy Meal’in hediye seçenekleri arasına eklenecek. Menüyü tercih eden müşteriler, oyuncak ve kitap seçenekleri arasından seçim yapabilecek.

Son lokmaya kadar lezzet, son sayfaya kadar macera

Happy Meal menüsü için başlattıkları çocuk kitabı kampanyasının kendilerini çok heyecanlandırdığını kaydeden McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “McDonald’s, dünyada olduğu gibi Türkiye’de onlarca yıldır Happy Meal menüsüyle çocukları mutlu etmeyi amaçlayan bir marka. Happy Meal menüsü yanında sunduğumuz kitap seçeneğiyle çocukları mutlu etmenin yanı sıra onların gelişimine de katkıda bulunmak ve sektörümüze örnek olmak istiyoruz. Restoranlarımızda aileleriyle keyifli vakit geçiren çocuklar, anne veya babalarıyla birlikte kitaplarını okuyabilecekler. Yani son lokmaya kadar lezzet, son sayfaya kadar da macera çocukları bekliyor. Kampanyamızla çocukların ebeveynleriyle geçirdikleri kaliteli zamana da katkıda bulunmak istedik. McDonald’s Türkiye olarak benzer konularda sorumluluk almaya ve hızlı servis sektöründe fark yaratmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar